2017 Volvo XC60 Teknik İnceleme

0
156

Bugün sizlerle birlikte  modeli ile alakalı olarak aldığımız haberlere çok daha yakından bakacak ve detayları da yakından inceleyeceğiz. Dünyanın en sağlam kasalı araç üreticilerinden birisi olarak dikkat çeken Volvo, SUV sınıfı için geliştirdiği otomobillere kısa bir süre içerisinde bir yenisini daha ekleyerek sizlere sunacak.

2017 Volvo XC60 modeli ile birlikte yenilikler ile dolu seçenekleri sizlere sunacağı gibi bu sınıf için en kaliteli araçlardan birisini de ortaya çıkarmış olacak. SUV sınıfında da ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi olma yolunda sürekli daha iyi olanaklar tanıyan Volvo markasının artık diğer markalardan çok daha fazla ön planda olduğu ortada.

2017 Volvo XC60 Teknik Özellikleri

Henüz aracın geliştirilme aşamasında olduğunu öncelikli olarak söylememiz gerekiyor. Aracın henüz tasarım aşamasında olduğunu ve bazı seçeneklerinin net bir şekilde sunulduğunu söyleyebiliriz. Kasa tasarımı anlamında zaten ne kadar yaratıcı ve yapıcı olduklarını biliyorsunuzdur. Volvo bu anlamda dünya genelinde bir numaralı marka.

Motor seçenekleri ile alakalı olarak henüz net bilgiler elimize ulaştırılmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak da bilgiler elimize gelecek ve bizlerde sizlere en iyi şekilde sunacağız. Ancak yine 3.0 litre turbo motor benzinli seçeneği ile geleceğini söyleyebiliriz. Bu aracın en önemli özelliklerinden birisi de performansı en iyi şekilde sizlere sunması.

2017 Volvo XC60 Güvenlik

Her zaman olduğu gibi yine bir Volvo aracının üst segment seçenekler sunduğunu net olarak görebileceğiz. Güvenlik önlemleri anlamında her zaman olduğu gibi son teknoloji seçenekler ortaya çıkacak. Araç içerisinde sizlere her türlü kolaylığı sunacak olan yeni seçenekleri görebilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle söyleyebiliriz.

Henüz bu araç modeli ile alakalı olarak güvenlik seçeneklerinin ne düzeyde olacağını kesin bir şekilde söyleyemiyoruz fakat yakın bir zaman dilimi içerisinde bu seçeneklerin de kesinleşeceğini biliyoruz. Tahminimizce araç içerisinde yer alacak olan özellikler aşağıdaki gibidir;

  1. ABS ve EBD Fren Sistemi
  2. Lastin Basınç Kontrol Sistemi
  3. Otomatik Denge Sistemi
  4. Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi

Şuan için olmasını beklediğimiz özellikler arasında yer alıyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde yeni detaylar şekillendikçe sizlere kapsamlı bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

2017 Volvo XC60 İç ve Dış Tasarım

Araç tam bir modernlik abidesi olarak karşımıza çıkacak. Keskin hatları ile modern bir görüntüyü sizlere sunacak olan bu araç içerisinde elektronik detaylar dikkat çekiyor. Multimedya bilgisayarı ile alakalı sunduğu seçenekler ve şoför kolaylığı adına da düşünülmüş ince detaylar tam bir efsane. Geniş koltuk aralıkları ile rahat bir yolculuk deneyimi yine sizlere sunulan önemli bir detay.

Deri koltuk döşemeleri ile birlikte sizlere her anlamda rahatlık vaat eden bu aracın aynı zamanda renk seçenekleri ile alakalı olarak da farklı olanakları sizlere sunması sayesinde kendi keyfinize göre istediğiniz renk seçenekleri ile eşsiz bir Volvo deneyimi yaşayabilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle söyleyebiliriz.

2017 Volvo XC60 Fiyatı

Araç dediğimiz gibi henüz geliştirilme aşamasında olan bir araç olduğundan dolayı sizlere bu anlamda şuan kesin bilgiler veremiyoruz. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni olanakları sizlere sunacağız ve bu sayede araç ile alakalı merak ettiğiniz tüm seçenekleri sitemiz içerisinde bulabilme şansına da sahip olacaksınız. Sorularınız için yorum atmanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan 2018 Model Volkswagen Golf 8 İnceleme başlıklı yazımızda 2018 Volkswagen Golf, Golf 8 Fiyat ve Volkswagen araba fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here