2017 Skoda Octavia Resimleri, Teknik Özellikleri Açıklandı

0
787

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2017 Skoda Octavia incelemesi yapacak ve araçlar ile alakalı olarak sizlere mükemmel seçenekler sunma yoluna da gidiyoruz. Türkiye genelinde en çok satan otomobil markalarından birisi olarak dikkat çeken Skoda, yeni modelleri üzerinde çalışmalarını noktaladı ve ortaya farklı seçenekler çıktı diyebiliriz sanırım.

Skoda markasının zaman içerisinde Çek Cumhuriyeti’nden Almanya üretimine geçmesi ile birlikte aracın görsel ve işlevsel anlamda ki kalitesi de ciddi anlamda farklılık gösterdi ve ülkemizde satış rekorları kırmaya da başlamıştır. Skoda’nın resmi internet sitesinde sunulan verileri siz değerli okuyucularımıza bu yazımız içerisinde sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

2017 Skoda Octavia Teknik Özellikleri

Skoda markasının ülkemiz pazarında da çok ciddi bir şekilde büyüme göstermesinin ardından sunulan seçeneklerde de çok ciddi bir farklılık gözetmeye başladı. Geliştirdiği araçlarda birçok farklı motor seçeneği sunma yolunda adımlar atan Skoda, yine ülkemizde herkes için ilgi çekici seçenekleri sunuyor ve fiyat seçenekleri anlamında da yenilikler sunmaya başladı. Aracın açıklanan resmi teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  1. Octavia 1,4 TSI Benzinli G-TEC 110 ps – Ortalama tüketim: 5.3 litre
  2. Octavia Combi 1,4 TSI Benzinli G-TEC 110 ps – Ortalama tüketim: 5.4 litre
  3. Octavia 1,0 TSI Benzinli 84 ps – Ortalama tüketim: 4.8 litre
  4. Octavia Combi 1,0 Benzinli TSI 84 ps – Ortalama tüketim: 4.8 litre
  5. Octavia 1,8 TSI Benzinli 180 ps – Ortalama tüketim: 5.9 litre
  6. Octavia Combi 1,8 TSI Benzinli 180 ps – Ortalama tüketim: 5.9 litre
  7. Octavia 2,0 TDI Dizel 184 ps – Ortalama tüketim: 4.0 litre
  8. Octavia Combi 2,0 TDI Dizel 184 ps – Ortalama tüketim: 4.0 litre

2017 Skoda Octavia Resimleri

Tasarım olarak baktığımız zaman aslında çok ciddi bir farklılık olmadığını da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip olabilmekteyiz. Araç tasarımları olarak Skoda markasının da Volkswagen tasarımlarına daha yakın bir çizgide ilerlemesi zaten son birkaç senedir gördüğümüz bir durum olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Opel Mokka X Teknik Özellikleri, Türkiye Fiyatı ve Resimleri başlıklı yazımızda 2017 opel mokka x incelemesi, 2017 opel mokka x resimleri ve 2017 opel mokka x teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here