2017 Seat Leon Facelift Detayları Yayınlandı

0
631

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2017 Seat Leon Facelift incelemesi yapacak ve araç ile alakalı olarak açıklanan güncel detayları siz değerli okuyucularımıza sunarak bilgi sahibi olmanıza yardım edeceğiz. Ülkemiz genelinde birkaç senelik dilim içerisinde Seat markasının rüzgarları esmeye devam ediyor.

Markanın Alman üretimine geçmesi ile birlikte kendi içerisinde mükemmel bir devrim yaratmış duruma gelmesi de ayrıca dikkat çeken unsurlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Seat Leon, özellikle 2014 yılından bu yana ülkemiz pazarında en çok satan araç modellerinden birisi olduğundan dolayı insanlar için önem arz eden de modeller arasına başarılı bir şekilde girmiş durumda.

2017 Seat Leon Facelift Teknik Özellikleri

Aracın birçok farklı motor seçeneği ile geleceği öncelikle belirtmemiz gereken seçenekler arasında yer alıyor. Spor görünümünden ödün vermeyen ve performans anlamında çok daha ileriye giden araçlardan birisi olan Seat Leon, 2017 yılında da şoförlerin en büyük tercihlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Firma tarafından açıklanan motor seçenekleri de hem dizel hem de benzinli olarak çok ciddi anlamda dikkat çekiyor diyebilme şansına da sahibiz. Aracın motor seçenekleri aşağıdaki gibi olacak;

Benzinli:
Leon 1.2 TSI 86 PS
Leon 1.2 TSI 110 PS
Leon 1.4 TGI 110 PS
Leon 1.0 TSI 115 PS
Leon 1.4 TSI 125 PS
Leon 1.4 TS 150 PS
Leon 1.8 TSI 180 PS

Dizel:
Leon 1.6 TDI 115 PS
Leon 2.0 TDI 150 PS
Leon 2.0 TDI 184 PS

2017 Seat Leon Facelift İç ve Dış Tasarım

Tasarım olarak da üç ayrı sınıfta geliştirilecek olan bu harika aracın spor görünümü ve aile aracı sınıfı konusunda da segmentinin en iyilerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekeceğini net olarak söyleyebiliriz.

Geniş koltuk aralıkları, modern iç dizayn ve spor görünüm bu aracın en büyük özelliklerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Butonik el fren ve gelişmiş multimedya sistemi ile birlikte aracın kullanım seçenekleri anlamında çok daha iyi seçenekleri sunuyor olması ayrıca en güzel detaylardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan 2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal Tanıtıldı başlıklı yazımızda 2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal incelemesi ve 2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here