2017 Renault Clio Tarzı ile Büyüleyecek

0
803

Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte elimize geçen yeni bilgiler doğrultusunda 2017 Renault Clio modeli ile alakalı olarak bir inceleme gerçekleştirecek ve aracı çok daha yakından inceleme yoluna gideceğiz. Birkaç senelik dilim içerisinde kendi çizgisi dışına çıkarak modern tasarımlar üzerine yönelen bir Renault markasından bahsediyoruz.

Türkiye genelinde özellikle fabrikası bulunan ve en çok tercih edilen markalardan birisi olarak da dikkat çeken Renault, 2017 yılında çıkaracağı Clio modeli ile birlikte algıyı tamamen değiştirecek ve konsept olarak yine çok daha fazlasını insanlara sunabilmek için yenilikleri en ince ayrıntısı ile takip ederek aracına uygulayacak gibi görünüyor. Spor bir model yollara geliyor.

Yeni Renault Clio ile birlikte aile aracı konseptini SUV sınıfına benzer bir şekilde yaşayacak ve aynı zamanda spor tasarımı ile birlikte aracınızda hemen hemen aradığınız tüm seçenekleri bulacaksınız. Kısacası sunulan ayrıcalıkları normalden çok daha avantajlı bir şekilde değerlendirme şansına da sahip olacağınızı net olarak söyleyebiliriz. Şimdi aracı inceleyelim.

2017 Renault Clio Teknik Özellikleri

Bu tip araçlarda genellikle performans anlamında çok fazla sürate dayalı seçenekler üzerinde durulmaz ancak Renault markası, aracında yapacağı köklü değişikliklerin başında özellikle motor üzerinde yenilikler sunacak ve sizlere çok daha farklı bir sürüş deneyimi sunma yolunda da somut adımlar atacak gibi görünüyor demek yanlış bilgi vermek olmaz.

Türkiye genelinde araçlarının satışa çıkarılması safhasında özellikle farklı birkaç motor tipini üreterek sunan şirket, bu sefer bir farklılık yaparak tek tip iki ayrı motor seçeneği ile insanların karşısına çıkabilir. Marka, anlaşılan o ki köklü bir değişim yapacak ve bu köklü değişim araca olduğu kadar fiyat seçeneklerine de ciddi şekilde yansıyacak gibi görünüyor.

Şuan için aracın motor özellikleri ile alakalı olarak çok fazla seçenek sunulmadı ya da internet üzerinde açıklanmadı ancak gelecek süreçte özellikle ve özellikle bu araç modeline dair çıkabilecek en yeni haberleri sizler için takip edecek ve yaşanacak tüm yenilikleri sitemiz içerisinde yine sizlere sunmaya devam edeceğiz.

2017 Renault Clio İç ve Dış Tasarım

Yukarıdaki resimlerden de anlayabileceğiniz üzere spor görünüme sahip geniş ve bir o kadar kaliteli yeni nesil araç modellerinden birisi geliştirmişler. 2017 yılına bu aracı ile birlikte bomba gibi girmeyi hedef eden marka, çizgisinin daha farklı noktasına giderek insanlara her anlamda ilgi çekici ve çok işlevsel seçenekler sunuyor da diyebilmekteyiz.

Dış tasarımda oval hatlar dikkatleri çekerken özel hazırlanmış çelik jant ve metalik boya seçenekleri ile birlikte göz alıcı bir araç modeli olarak ön plana çıkıyor. SUV sınıfına ait bir görünüm içerisinde olduğu kadar dışarıdan baktığımız zaman herhangi bir spor çizgisi olmadığını da net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip oluyoruz.

İç mekanda özellikle spor tasarıma sahip bir görüntü söz konusu. Koltuk kılıflarında rahat ve spor görünüm söz konusu olurken geniş koltuk aralıkları ile çok daha modern seçenekler sunuluyor. Multimedya ekranı ile birlikte aracın tüm noktalarını çok rahat bir şekilde yönetmenize imkan tanıyan bu araç, ayrıcalıklı bir deneyimi sizlere sunmayı başaracak.

2017 Renault Clio Fiyatı

Gelecek sene çıkarılacak bir araç olduğundan dolayı şuan fiyat anlamında çok fazla seçenek üzerinde durmamışlar gibi görünüyor. Henüz fiyat üzerine bir açıklama olmadığından dolayı bizlerde sitemiz içerisinde bu anlamda sizlere çok fazla seçenek sunamıyoruz. Sitemizi takip ederek en güncel seçenekler ile alakalı olarak bilgi sahibi olma fırsatına erişeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Skoda Octavia Teknik Özellikleri ile Dikkat Çekecek başlıklı yazımızda 2017 skoda octavia, 2017 skoda octavia fiyatı ve 2017 skoda octavia iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here