2017 Porsche 911Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
117

2017 Porsche 911 Turbo Fark Yaratacak

Araştırmalarımız sonucunda bu yazımızda sizlerle birlikte Porsche 911 Turbo modelinin en yeni seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Türkiye genelinde otomobil tutkunlarının rakamsal olarak kısa süre içerisinde ulaştığı kitle zaten ilgi çekici. 2017 model otomobil haberleri ile alakalı olarak da araştırmalarımızı kapsamlı hale getirdiğimizi söylemek istiyoruz.

2017 Porsche 911 Turbo modeli ile alakalı olarak birçok farklı seçeneğe yönelik olarak internet üzerinde kaynaklarda bilgiler sunulmaya başlandı. Türkiye genelinde sürekli olarak Porsche modelleri ve haberleri ile alakalı olarak web sitelerini ziyaret eden bir kitle olduğunu düşündüğümüz zaman bu haberin de ciddi şekilde önem arz ettiğini düşünüyoruz ve detaylara geçiyoruz.

2017 Porsche 911 Turbo Teknik Özellikleri

Her Porsche modelinde olduğu gibi bu modelde de tamamen performansa dayalı olarak seçenekler çok ciddi bir şekilde ön plana çıkacak. Turbo özelliğe sahip motor seçeneklerini çok daha üst klasmana taşıyan aracın en güzel yanlarından birisi de tasarım anlamında da farklılığa çok fazla kaçmaması ve o hayranlık ile izlediğimiz görüntüsünü muhafaza etmesi diyebiliriz.

Motor detayları ile alakalı olarak her zaman en iyisini yakalamanız mümkün olmuyor ancak Porsche, bu anlamda yılların deneyimini kendi geliştirmiş olduğu ürünlere de sunuyor diyebilmekteyiz. Adığımız haberlere göre araç ile birlikte sunulacak motor seçenekleri aşağıdaki gibidir;

3.8 Litre – 540 PS – 600 NM TORK – Çift Turbo Benzinli Motor (Overboost ile 710 NM TORK)

3.8 Litre – 580 PS – 700 NM TORK – Çift Turbo Benzinli Motor (Overboost ile 750 NM TORK)

Gibi seçenekleri bizlere sunan gelişmiş iki ayrı model şeklinde karşımıza çıkacak. Kısacası ülkemiz standartlarının çok çok üstünde seyredecek motor seçenekleri diyebiliriz.

2017 Porsche 911 Turbo İç ve Dış Tasarım

Porsche markasının dünya genelinde en çok takdir gören seçeneklerinden birisi de sizlerin tahmin edebileceği üzere tasarım anlamında çizgisine bağlı kalmasıdır. 911 Turbo modelinde de yine o alışık olduğumuz Carrera görüntüsünü görebilme şansına da sahip olacağız. Oval hatları ile ciddi anlamda fark yaratacak olan aracımız, renk seçenekleri ile de önceki modellerini unutturacak düzeyde diyebiliriz.

Turbo ve Turbo S modeli ile birlikte sunulacak olan aracımızın üstü açık sürümünün de dünya genelinde çok ciddi anlamda ilgi göreceğini tahmin ediyoruz. Aracın iç mekanında da mükemmel değişimler dikkat çekecek. Deri koltuk döşemeleri, geniş koltuk aralıkları, spor görünüm ve şoförün her şeyi kolay bir şekilde yönetebilmesi için hazırlanmış özel tasarım konsol fark yaratacak.

Bununla birlikte tuş ile çalışma sistemine sahip olacak olan aracımızın içerisinde bilgisayar teknolojisi ile geliştirilmiş mükemmel ötesi seçenekler olacak. Her alan kolay bir şekilde yönetilebilecek.

2017 Porsche 911 Turbo Fiyatı

2017 yılında çıkarılacak olan bir araç modeli olduğundan dolayı bu aşamada sizlere fiyat seçenekleri ile alakalı olarak net bir bilgi vermemiz çok da mümkün değil. Piyasada dolaşan fiyat $159,200 civarı.

Ancak sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere A+ müşteri sınıfı için geliştirilmiş olan bir araç modeli olarak kısa süre içerisinde Autoshow’larda karşımıza çıkacak kadar kaliteli bir model diyebiliriz.

Turbo ve Turbo S modeli ile birlikte karşımıza çıkacak olan bu araç sınıfı tamamen performansa dayalı ve güvenli sürüş yöntemleri ile dikkat çekiyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde araç ile alakalı olarak edineceğimiz net bilgiler ışığında sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz. Sitemizi sürekli takip altında tutun.

Bir önceki yazımız olan 2016 Audi Q2 Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda Audi Q2, Audi Q2 Fiyatı ve Audi Q2 tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here