2017 Opel Insignia Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
1329

Bugün geleceğe yönelik olarak aldığımız haberleri sizlere sunmaya devam ediyoruz ve Opel Insignia konusunda da gelecek yıla dair en yeni seçenekler internet üzerinde haber olarak yayınlanmaya da devam ediyor. Bugün sizlerle birlikte Alman devi firmanın gelecek yıl çıkaracağı araç modellerinden birisi ile alakalı detayları sunacağız.

2017 Opel Insignia ile alakalı detaylar an itibari ile internet üzerinde yer almaya başladı. Araç için çok kapsamlı değişiklikler planlandığı gibi aynı zamanda görsel anlamda da yenilikler ile dolu seçeneklerin sizlere sunulduğunu net bir şekilde sunabiliriz. Şimdi aldığımız haberleri sizlere en net şekilde sunma yoluna gideceğiz.

2017 Opel Insignia Teknik Özellikleri

Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve beğenilen araç modellerinden birisi olan Insignia modeli için 2017 yılına özel olarak birçok farklı konuda birçok farklı seçenek düşünülüyor. D segmenti temsilcisi araçlardan birisi olan ve aynı zamanda performans ile alakalı olarak da tam bir makine olan Insignia, sizlere geleceğe yönelik olarak da çözümler sunacak.

Aracın motor seçenekleri ile alakalı olarak henüz kesin bilgiler ulaştırılmadı ancak sizlerinde bildiği üzere DİZEL VE BENZİNLİ MOTOR seçenekleri her halikarda sizlere sunuluyor. Aynı zamanda MANUEL VE TAM OTOMATİK ŞANZIMAN seçeneklerinin de sunulacağını biliyoruz. Motor tipi ile alakalı olarak elimize geçen şimdilik net bir bilgi söz konusu değildir.

2017 Opel Insignia İç ve Dış Tasarım

 

Dış tasarımından başlayacak olursak çok kapsamlı bir değişimin olmayacağını ancak detaylarda gizli bazı seçeneklerin değiştirileceğini söyleyebiliriz. Hayalet tasarım ile aracın şu günlerde denemelerinin yapıldığını söyleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile iç tasarım ile alakalı olarak seçeneklerin üzerine çok daha fazla düşeceğiz.

Insignia modeli ile iç tasarımında yine alışık olduğumuz süet koltuk desenini kullanacağı gibi koltuk aralıklarını biraz daha genişletecek. Bununla birlikte şoför yönetim konsolu üzerinde de ufak tefek nüans değişiklikleri olacağı gibi sizlere bu alanda da belli düzeyde bir kolaylık sağlanmış olması gündeme gelecek.

Çelik jant modellerinden vazgeçmeyen marka, iç mekan tasarımında özellikle yaz ayları için olmazsa olmazlardan birisi olan sunroof seçeneğine ağırlık verecek. Geniş bir yapıya sahip olacak aracımız içerisinde aynı zamanda dıştan baktığınızda bir de SUV segmenti araç sınıfı görüntüsü de hakim olacak diyebiliyoruz.

2017 Opel Insignia Güvenlik

Üstün Alman teknolojisini sizlere tekrar tekrar anlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz. Opel markasının en iyi yanlarından birisi de güncel otomobil teknolojilerinin tamamını takip eden ve bunları kısa bir zaman dilimi içerisinde araçlarına uygulayan markalardan birisi olarak ön plana çıkması demek de yanlış olmaz.

Araç içerisinde yer alacak teknolojiler ile alakalı olarak henüz net bilgiler edinemedik ancak güncel model içerisinde yer alan tüm seçeneklerin bu araç içerisinde de yer alacağını biliyoruz. Lastik Basınç Takip Sistemi, ABS ve EBD Fren Sistemi, Şoför Takip Sistemi ve Aktif Şehiriçi Güvenlik Sistemi bunlardan bazıları olarak dikkat çekiyor.

2017 Opel Insignia Fiyatı

2017 yılında çıkarılacak olan bir araç modeli olduğundan dolayı şuan için piyasadaki dedikodulr 27.000$ olacağı şeklinde. Bu konu üzerine araştırmalarımız devam ettiği gibi kısa bir süre dilimi içerisinde sitemizde bu anlamda da yeni seçenekleri sizlere sunacağız.

Aracın yakın bir zaman dilimi içerisinde konsept tasarım resimlerinin de internete sunulacağını ve bunudas sitemiz içerisinde bulabileceğinizi net bir şekilde söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Porsche Cayenne Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2018 Porsche Cayenne, 2018 Porsche Cayenne tasarım ve Porsche Cayenne hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here