2017 Model Yeni Subaru BRZ Tarzı ile Büyüleyecek

0
379

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Subaru araç incelemeleri kısmında yepyeni bir modelin gelişine tanıklık edeceğiz. Bildiğimiz gibi spor araba üretimi konusunda geçmişten günümüze en çok ön plana çıkan markalardan birisi olarak dikkat çeken Subaru, yine yenilikler ile dolu bir sene içerisine girdi diyebiliriz.

2017 Subaru BRZ modeli ile birlikte kendi tabularını yıkarak çok daha farklı bir tasarım ve motor segmenti ile karşımıza çıkan Subaru, modernizasyon anlamında da beklentileri karşılamaya yönelik olarak çok daha ciddi şekilde adımlar atmaya devam ediyor. Aracın resimlerini inceler incelemez adeta büyülendik desek yine yanlış bilgi vermiş olmayız.

Araç ile alakalı olarak tanıtım geçtiğimiz günlerde yapıldı ve tüm seçeneklere dair bilgiler yayınlandı. Tasarımında biraz alıntılama olsa da kendi içerisinde fiyatı ve seçenekleri ile fark yaratacak olan araçlardan birisi olarak da çok ciddi bir şekilde ön plana çıkacak demek de yanlış olmaz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bilgilendirme yoluna gidelim.

2017 Subaru BRZ Teknik Özellikleri

Motor seçenekleri anlamında tam bir performans canavarı olarak geliştirilen ve spor arabası segmentinde hızlı seçenek arayan herkes için son derece iyi bir otomobil sınıfı olarak da dikkatleri üzerine çekecek bir araç olarak dikkatleri üzerine çekecek gibi de görünüyor. Kısa vadede aracın kalitesi zaten kendisini ciddi anlamda kanıtladı demek mümkün.

Ülkemiz standartları ile de uyumlu motor seçenekleri ile birlikte tam bir performans canavarı olacak olan aracın güvenlik seçenekleri ve görüntüsü sizleri kendisine hayran bırakmaya yetiyor da diyebilmekteyiz. Zaten resimlerinden de anlayabileceğiniz üzere bir araç markasının tasarımına ciddi anlamda benzerlik gösteriyor. Otomobiller ile ilgili olanlar hemen anlayacaktır.

2.0 Litre – 4 Silindir Atmosferik Motor – 205 Beygir – 211 NM Tork – 6 İleri Manuel Şanzıman

motor seçeneği ile gelen aracımızda son viteste hızlanma oranının ciddi anlamda yüksek olacağını da net olarak söyleyebiliriz. Motor anlamında ciddi şekilde kuvvetli bir araç geliştirildi ve 2017 yılının en çok satan modellerinden birisi olarak da sınırları ciddi anlamda zorlayacak gibi görünüyor.

2017 Subaru BRZ İç ve Dış Tasarım

Aracın resmini incelediğiniz zaman zaten Porsche modellerinin tasarımlarına doğru bir eğilim içerisinde olunduğunu görürsünüz. Kasa yapısındaki ovallik, arka kısımdaki çamurluk tasarımı ve hatta çelik jant tasarımına varana kadar çok ciddi bir benzerlik durumunun hakim olduğunu da net olarak söyleyebilme şansına sahibiz. Bu aslında bir handikap da olabilir avantajda.

İç mekan tasarımına baktığımız zaman yine spor bir görüntü dikkat çekiyor. Deri koltuk döşemeleri, multimedya yönetim ekranı, spor direksiyon, yolcu ve şoför güvenliği için düşünülmüş en ince ayrıntısına varana kadar güvenlik önlemleri çok ciddi anlamda fark yaratacak seçeneklerden birisi olarak dikkat çekecek gibi görünüyor.

Uygun fiyatlı bir şekilde Porsche tasarımına sahip bir araç sahibi olma imkanını sizlere Subaru BRZ modeli ile birlikte 2017 yılında sunacak olan markanın çok ciddi anlamda satışlarını katlayacağını ve sizlere ilgi çekici seçenekleri sunacağını biliyoruz. 2017 yılının en çok ilgi çeken araç modellerinden birisi olacağını da şimdiden iddia ediyoruz.

2017 Subaru BRZ Çıkış Tarihi

Henüz firma kanadından bu konu ile alakalı olarak net açıklamalar yapılmadı ancak 2017 yılının ilk çeyreği içerisinde aracın üretiminin hızlı bir şekilde tamamlanarak insanların satın alabilmesi için satışa çıkarılacağına dair ciddi duyumlar söz konusu. Süreci takip ederek neler olacağını çok daha net bir şekilde göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Skoda Atero Coupe Modeli ile Büyülemeye Geliyor başlıklı yazımızda 2016 skoda atero coupe, 2016 skoda atero coupe iç ve dış tasarım ve 2016 skoda atero coupe ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here