2017 Model Volkswagen Amarok V6 Motor ile Geliyor

0
696

Bugün ki aldığımız haberlere göre sizlerle birlikte 2017 Volkswagen Amarok ile alakalı olarak bilgiler edinecek ve fikir sahibi olacağız. Markanın son dönemde Pick-up sınıfı için geliştirmiş olduğu en iyi modellerden birisi olarak dikkat çeken Amarok, popülerlik düzeyi anlamında her geçen gün biraz daha yükseklere çıkıyor ve insanlara yeni seçenekler sunuyor diyebiliriz.

2017 model otomobil haberleri ile alakalı olarak son dönemlerde çok ciddi gelişmeler yaşanıyor ve bizlerde sitemiz içerisinde sizleri bu bağlamda bilgilendirme yoluna gidiyoruz. Volkswagen markası, yine Amarok modeli ile birlikte 2017 yılına da damga vurmak adına çok kapsamlı bir değişimin altına imzasını atarak sınırlarını aşacak da diyebilme şansına erişiyoruz.

V6 motor teknolojisine geçireceği aracı ile birlikte insanlara tam anlamı ile performans sunma amacı içerisinde olacak olan markanın tasarım anlamında çok ciddi bir farklılık yaratmayacağı ile alakalı olarak da haberler yavaş yavaş elimize ulaşmaya devam ediyor. Tabi ki yakın gelecekte neler olacağını bekleyip hep birlikte görme yoluna da gideceğiz.

2017 Volkswagen Amarok Teknik Özellikleri

Başlıktan da sorunsuz bir şekilde anlayabileceğiniz üzere araç ile alakalı olarak yapılacak en ciddi değişiklik V6 motor teknolojisine geçiş olacak. Pick-up sınıfının en performanslı ve en kaliteli araçlarından birisi olan Amarok, performans anlamında ki sınırlarını çok daha fazla aşacak ve insanlara bu anlamda piyasanın en iyi seçeneklerini tek seferde sunma yoluna gidecek.

Geniş litre hacmi ile birlikte her zaman olduğu gibi takdir görmeye değer bir araç sınıfı olarak dikkat çekecek olan Amarok, dizel ve benzinli motor seçeneklerini sunacak ve aynı zamanda sizin sürüş tekniğinize göre otomatik ya da manuel şanzıman seçenekleri ile de beklentilerinizi tam olarak karşılama yoluna gidecek. Hal böyle olunca fark yaratacak. Elimize ulaşan bilgilere göre;

  • 161, 201 ve 224 beygir seçenekleri
  • 3.0 LT V6 Motor
  • 4Motion Dört Çeker Sistemi
  • 550 NM Tork Güç üretimi

şuan için elimize ulaşan bazı teknik detaylar olarak dikkat çekiyor. Ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde çok daha yeni seçeneklerin sunulacağına dair bilgiler de tarafımıza ulaşıyor.

2017 Volkswagem Amarok İç ve Dış Tasarım

Yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz üzere tasarım üzerinde çok ciddi bir değişim olmayacak. Kasa hatlarında ki ovalimsi alanlar üzerinde biraz daha kapsamlı bir şekilde çalışacak olan marka, keskin hatları biraz daha ön planda çıkardığı gibi V6 motor teknolojisini vurgulayacak. Çelik jant ve metalik boyası ile yine ön plana çıkacak seçeneklerden birisi olacak.

İç mekan tasarımında da çok ciddi bir değişim olacağını sanmıyoruz. Henüz konsept resimleri yayınlanmadı ancak deri koltuk döşemeleri ve maksimum güvenlik seçenekleri üzerine markanın hummalı çalışmalar yürüttüğünü de net bir şekilde söyleyebilme şansına sahip durumdayız. Yakında neler olur bu konu ile alakalı olarak da net bir şey söylemek güç.

Performansı ve kalitesi ile yine sınıfının en iyilerinden birisi olarak ön plana çıkacak olan aracımızın aynı zamanda yeni nesil araç teknolojileri içerisinde yer alan güvenlik önlemlerini de barındıracağı ile alakalı olarak duyumlarımız mevcut. Yakın bir zaman dilimi içerisinde detayları sitemizde ayrı bir haber olarak sizlerin beğenisine sunacağız.

2017 Volkswagen Amarok Fiyatı Ne Olacak?

Henüz bu konu ile alakalı olarak marka kanadından net bir açıklama yapılmadı ancak o gün ki teknolojik hareketler dikkate alınarak segmentinin en iyi araçlarından birisi olduğundan dolayı normalin üstünde fiyat seçenekleri ile geleceğini az çok tahmin ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Yeni 2016 Citroen C4 Picasso Göz Dolduracak başlıklı yazımızda 2016 citroen c4 picasso, 2016 citroen c4 picasso fiyatı ve 2016 citroen c4 picasso iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here