2017 Model Toyota Corolla Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı

0
1001

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2017 Toyota Corolla ile alakalı olarak elimize geçen bilgileri çok daha yakından inceleyecek ve detaylar hakkında bilgi sahibi olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle marka değerini çok ciddi bir şekilde arttıran Toyota, zamana bağlı olarak daha yeni seçenekleri müşterilerine sunma yolunda somut adımlar attı.

Türkiye’nin en çok satan ve ilgi gören markalarından birisi olarak dikkat çeken Toyota, geçmişten günümüze Corolla modelini hatırı sayılır bir şekilde geliştirdi ve günümüz segmentinin en iyilerinden birisi haline getirdi. Hybrid motor teknolojilerindeki başarıları da ayrıca ilgi çekici bir diğer başlık olarak da nitelendirilebilir kanısındayız.

Toyota haberleri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde son bir ay içerisinde sizlere mümkün mertebe en yeni seçenekleri sunma yolunda da hızlı adımlar atıyoruz. 2017 model Toyota Corolla ile alakalı olarak birçok bilgi resmi olarak açıklandı ve bizlerde bu bilgileri sitemiz içerisinde sizlerle birlikte paylaşmazsak olmazdı. Şimdi detayları daha yakından inceleme yoluna gidelim.

2017 Toyota Corolla Teknik Özellikleri

Türkiye’nin en çok ilgi gören araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken ve yakıt ekonomisi ile de birlikte sektörünün lider araçlarından birisi olarak dikkat çeken Corolla, 2017 yılına da bomba gibi gelecek gibi görünüyor. Motor seçenekleri anlamında da birçok farklı seçeneği yine siz değerli müşterilerine sunma adına adımlar atmışlar.

Dizel ve benzinli motor seçenekleri için birçok farklı segmenti sizlere sunacak olan araçta dilediğiniz kapasiteye sahip modeli farklı fiyat seçenekleri ile değerlendirme şansına sahip oluyorsunuz. Öyle ki internet ortamında araç ile alakalı olarak birçok farklı detay resimli belgeler ile sunuldu ve bunları da sizlere sunma yoluna gideceğiz.

Her motor segmenti için ayrı bir fiyat seçeneği üzerinde çalışan marka, kaliteli seçenekleri de sizlere sunacak ve bunu yaparken de kendi tasarım prensiplerinin çok fazla dışına çıkmadan alışık olduğunuz deneyimi sizlere sunma yoluna gidecek. Şimdi diğer tasarım detayları üzerine biraz daha konuşarak fikir sahibi olma yoluna gideceğiz.

2017 Toyota Corolla İç ve Dış Tasarım

Klasik ön taraf görünümünün yine dışına çıkmayan ve rahatlık anlamında da mükemmel seçenekleri sizlere sunacak olan 2017 Toyota Corolla ile birlikte deneyim ciddi anlamda fark yaratacak. Baktığımız zaman aracın arka kısım tasarımında görünüm olarak hatırı sayılır bir değişimin olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Dış tasarımı incelediğimiz zaman öncelikli olarak oval hatlar dikkat çekerken arka kısım tasarımı incelendiği zaman far tasarımında da değişim meydana geliyor. Arka kapak kısmında yatay bir şekilde uzanan eski model Megane tasarımlarına benzer şerit farklı bir hava katmış ancak biraz klasik bir görünümü beraberinde getirmiş demek de yanlış olmaz.

İç mekanda açık renk bir tasarım hakim. Koltukların rahatlığı açısından incelediğimizde de mükemmel seçenekleri sizlere sunan Corolla, yol bilgisayarı ile de birlikte sizlere birçok farklı seçenek sunacak. Güvenlik sistemleri ve konfor açısından da bu zamana kadar ki en ilgi çekici seçenekleri de sizlere sunacak deme şansına sahibiz.

2017 Toyota Corolla Türkiye Fiyatı

Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak her türlü detayı sizlere sunan şirket, yine mükemmel ötesi modelini çok daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için elinden gelenin en iyisini yapma yoluna gitmiş. Birçok farklı motor seçeneğini uygun fiyatlar ile sunacak olan markanın internet üzerinde yayınladığı görseller aşağıdaki gibidir.

2017-yeni-toyota-corolla-benzinli-turkiye-fiyati

2017-yeni-toyota-corolla-dizel-turkiye-fiyati

Bir önceki yazımız olan Ferrari 488 Spider Türkiye Teknik Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda ferrari 488 spider, ferrari 488 spider iç ve dış tasarım ve ferrari 488 spider türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here