2017 Model Subaru Impreza Sedan İnceleme ve Fiyatı

0
685

Ülkemizde de dünya genelinde olduğu gibi fenomen hale gelen Subaru Impreza, kısa zaman içerisinde yaşadığı büyük gelişim ile birlikte sektörün en çok takip edilen araçlarından birisi olarak çok ciddi anlamda dikkat çekmeyi başardı diyebiliriz. Markanın bu dönem içerisinde tasarım değişikliğine de gitmesi, aslında vizyonel değişimin de en büyük anahtarı.

2017 Subaru Impreza modeli resmi olarak görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Normal şartlarda ülkemiz trafiğinde eski tip yarış otomobili tarzını görmeye alışık olduğumuz aracın tasarımsal olarak daha konsept ve farklı renk seçenekleri ile sunulabilir hale gelmesi de bizleri ayrıca memnun eden unsurlardan birisi oldu. Ülkemizde modifiye tutkunları için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olduğunu da söylemek gerekiyor.

Aracın detayları ile alakalı olarak birkaç farklı seçenek elimize geçti. Geçen bilgiler ışığında aracı sizlere kısa ve öz bir şekilde tanıtmak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

2017 Subaru Impreza Sedan Teknik Özellikleri

Araç bildiğimiz gibi ilk olarak 2016 New York Auto Show fuarı bünyesinde görülmüştü. Yeni tasarımı ve renk seçenekleri ile dikkatleri çeken aracımızın motor seçenekleri ile alakalı olarak da çeşitlilik söz konusu değil. Tek tip motor seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkacak olan aracımızda performans yine ciddi anlamda ön planda olan seçeneklerden birisi olacak. Edindiğimiz bilgiye göre teknik detayı aynen aşağıdaki gibidir;

2.0 Litre Boxer Motor – 7 İleri CVT Otomatik Şanzıman – Benzinli

Seçeneği ile birlikte sizlere sunulan mükemmel ötesi bir performansı sizlere sunacak. Bildiğimiz gibi genel olarak yarış otomobili konsepti ile bizlere sunulan ilgi çekici ve bir o kadar da kaliteli araç modellerinden birisi durumunda.

2017 Subaru Impreza Sedan Yenilikleri


Araç öncelikli olarak tasarım anlamında ciddi şekilde farklılıklar sunuyor. Spor görünümünden herhangi bir şey kaybetmemiş olan aracımızda aynı zamanda motor performansı dikkat çekiyor. Günümüz otomobil teknolojilerinin genel itibari ile kullandığı bütün iyi seçenekler de yine aracımız içerisinde sizlerin kullanımına sunulan unsurlardan birisi.

Şoförün rahatlığı için tam anlamı ile dizayn farklılığına giden ve deri koltuklar ile desteklenen aracımızda Multimedya yol bilgisayarı dikkat çekiyor. Bununla birlikte konsol içerisinde elektronik bir araç takip paneli yer aldığı gibi modern bir görünüm ile desteklenmiş olan ibre paneli de dikkat çekiyor. Vites kolu tasarımında da ciddi bir yenilik ile ergonomik tasarıma geçildi.

2017 Subaru Impreza Sedan Fiyat Listesi

Şuan için bu konu ile alakalı olarak kesin bilgileri sizlere sunmamız çok da mümkün değil. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde ön plana çıkan online araç bilgilendirmesi konulu içerikler, gelecekte bizlere sunulacak olan araçlar ile alakalı olarak doğru bilgi edinmeksizin kesin bilgiler sunma yoluna gidiyor ancak bu durum tamamı ile yanlış bir durum.

Araç, ülkemizde de satışa çıkarılması muhtemel olan araçlardan birisi olduğu gibi fiyat seçenekleri ile alakalı olarak henüz kesin bilgiler söz konusu değildir. Resmi internet sitesine girerseniz bu anlamda bir açıklama olmadığını da net bir şekilde görebilirsiniz. 2017 Subaru Impreza Sedan güvenlik seçenekleri ile alakalı olarak bazı detaylar ise aşağıdaki gibidir;

  1. Araç Denge Kontrol Sistemi
  2. Motor Kilidi Teknolojisi
  3. Elektronik Çekiş Kontrol Sistemi
  4. EBS – ABS Fren Sistemi
  5. Fren Destek Sistemi
  6. Yokuş Kalkış Destek Sistemi

Şuan için bizlere sunulan seçeneklerden bazıları olarak dikkat çekiyor. Yakında daha yeni haberler sizlerle birlikte olacak.

Bir önceki yazımız olan 2017 Toyota Corolla Teknik Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2017 Toyota Corolla, 2017 Toyota Corolla Fiyat Listesi ve 2017 Toyota Corolla Güvenlik hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here