2017 Model Mitsubishi Lancer Yakında Yollarda

0
253


Bugün sizlerle birlikte Mitsubishi Lancer ile alakalı olarak edindiğimiz en yeni bilgileri sizlere sunacak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Bildiğimiz gibi yarış otomobili standartları dediğimiz zaman dünya genelinde benimsenen markalardan birisi de tahmin edebileceğiniz üzere Lancer serisidir. 2017 modeli kısa süre içerisinde geliyor.

2017 Mitsubishi Lancer modeli ile alakalı internet üzerinde kesin bilgiler yer almaya başladı. Bu kesin bilgiler eşliğinde sizlere çok daha yeni seçenekleri sunma yoluna gittik. Dünya genelinde kalitesini ortaya koyan ve başarısını kanıtlamış olan araç modellerinden birisi olarak da ciddi şekilde ön plana çıkıyor da diyebiliriz.

2017 Mitsubishi Lancer Teknik Özellikleri

Aracın teknik özellikleri ile alakalı olarak henüz net bilgiler açıklanmamış. Ancak Mitsubishi Lancer serisinin bundan önceki modelleri incelendiği zaman yüksek segment seçenekleri fazlası ile ön plana çıkıyor. Hal böyle olunca insanların yakıt tüketimi ya da benzeri konular ile alakalı olarak kafalarında soru işaretleri olmaya başlıyor.

3.0 Turbo motor ile birlikte gelmesini beklediğimiz aracın benzinli seçeneği sunmasını bekliyoruz. Ülkemizde satılacak modelinde ise 2.0 düzeyinde bir motor seçeneği olacağını da ek olarak söylememiz gerekiyor. Yüksek motor ve hız tutkunları için yine ilgi çekici bir araç modeli kısa zaman içerisinde bizlerle olacak.  Tasarımı özellikle dikkat çekecek bir araç modeli durumunda.

2017 Mitsubishi Lancer Tasarımı

Aracın tam anlamı ile kaliteli bir tasarımı sizlere sunması dikkat çeken bir diğer husus. Evo Lancer serisi yeniden diriltiliyor dahi diyebiliriz bu anlamda. Markanın spor görünüme sahip ve yine klasik rüzgar panelinin bulunduğu otomobil tasarımını getirmesi ayrıca ilgi çekici bir diğer detay olarak da dikkatleri çekiyor.

Gri renk konsepti ile birlikte resimlerinin internet üzerinde yayınlanması aslında kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz için yeteri kadar iyi seçenekleri sizlere sunuyor diyebiliriz. Ülkemiz genelinde buna yönelik olarak profesyonel çözümler üretiliyor ve aracın ülkemizde de kjesin bir şekilde satışa çıkarılacağı müjdesini de ek olarak verelim.

2017 Mitsubishi Lancer Güvenlik

Güvenlik seçenekleri anlamında da günümüz modern otomotiv sektörü için mükemmel ötesi bir araç modeli olarak dikkatleri üzerine çekiyor diyebilme şansına da sahibiz. Türkiye genelinde bu tip araçlarda aranan teknolojik seçenekler de dikkate alındığı zaman bu araç beklentileri tam anlamı ile karşılayacak. Olmasını beklediğimiz bazı teknolojik donanımlar aşağıdaki gibidir;

  1. Sürücü Diz Hava Yastığı
  2. Acil Duruş Sinyal Sistemi
  3. Denge Kontrol Sistemi
  4. Yokuş Kalkış Destek Sistemi
  5. BA Yardımcı Fren Sistemi

Gibi donanımları ile birçok sportif araç modelinde olmayan seçenekleri sunuyor. Tasarım anlamında Subaru Impreza tarzı tam bir sportif yarış otomobili standartlarında geleceği için genç yaştaki araç şoförlerinin ciddi şekilde ilgisini çekmeyi de başardı diyebiliriz.

2017 Mitsubishi Lancer Fiyat Listesi

Bu konu ile alakalı olarak sizlerinde tahmin edebileceğiniz üzere çok fazla seçenek söz konusu değil. Yani insanlar bu anlamda internet üzerinde araştırma yapabilir ancak aracın daha motor detayları dahi kesin değilken bu anlamda verilecek olan tüm fiyatların afaki kalacağını da ek olarak söylemem gerekiyor.

İnternet üzerinde yapacağınız araştırmalarda verilecek olan fiyatlara kesin gözü ile bakmayın. Verilen fiyatlar ortalama fiyatlardır ancak bu araç, sınıfının en modern ve en kaliteli araçlarından birisi olacağından dolayı fiyatlar ciddi şekilde yüksek gelebilir. Bunu yakın zamanda bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Kia Kadenza K7 Objektiflerde başlıklı yazımızda 2017 Kia Kadenza K7, 2017 Kia Kadenza K7 Fiyatları ve 2017 Kia Kadenza K7 Güvenlik hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here