2017 Model Citroen C6 Yeni Tasarımı ile Göründü

0
166

Bu yazımızda sizlerle birlikte 2017 model Citroen otomobil haberleri ile alakalı olarak elimize ulaşan en yeni haberleri sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde markanın çok ciddi yükselişi herkes tarafından dikkat ile takip edilen unsurlar arasında demek yanlış olmaz.

2017 Citroen C6 ile alakalı olarak yurtdışı kaynaklardan aldığımız haberlere göre çok ciddi anlamda farklı seçenekler sunuyor. Markanın kısa vadede araçlarında yarattığı tasarımlar ve aynı zamanda ticari araç üretiminde de yapmış olduğu girişimler zaten çok ciddi anlamda dikkat çeken detaylardan birisi olarak dikkat çekiyordu.

2017 yeni kasa Citroen C6 ile birlikte tasarım anlamında farklılıkları çok daha rahat bir şekilde görecek, yeni çizgi ve yeni teknolojisi ile birlikte bu eşsiz deneyimi en iyi şekilde yaşayacaksınız. Marka sürekli olarak kendi tabularını yıkmaya ve sizlere en iyi seçenekleri sunmaya da devam ediyor. Şimdi edindiğimiz bilgileri inceleyelim.

2017 Citroen C6 Teknik Özellikleri 

Fransa menşei ile kısa bir zaman dilimi içerisinde ön plana çıkan markanın geleceğe yönelik olarak trendleri takip etmesi ve çok daha modern seçenekler üzerinde durması zaten beklediğimiz ve ilgi çekeceğini düşündüğümüz unsurlardan birisiydi. Marka artık tasarım kadar performansa da ciddi anlamda ön veren bir marka olarak dikkat çekti.

2016 model Citroen C6 ile alakalı olarak bazı detaylar yeni yeni internet ortamında şekillendiğinden dolayı motor seçenekleri konusunda net bilgiler edindik demek yanlış olacaktır. Her zaman olduğu gibi ülkemizde satışa çıkacak olan bir model olacak ve bununla birlikte şoförün kullanım seçeneklerine uygun olarak da motor seçeneklerinin geleceğini az çok tahmin ediyoruz.

Benzinli ve dizel motor seçenekleri olacağı gibi otomatik ve düz vites şanzıman seçeneklerini de içerisinde bulunduracak birkaç farklı tasarım örneği sizlere sunulacak. Fiyat seçenekleri anlamında da çok ciddi bir yükseliş olacak belki ancak araç tasarım anlamında sizin o bildiğiniz bütün tabuları yıkmış olacak.

2017 Citroen C6 İç ve Dış Tasarım 

Aracın tasarım resimleri internet üzerinde yurtdışı kaynaklar tarafından resmi olarak yayınlandı ve bizlerde az çok bu anlamda sizleri bilgilendireceğiz. Marka, normal şartlarda oval kasa tasarımı ile dikkat çekiyordu ancak bu sefer kasasında çok daha keskin hatlara yer vermiş ve dolayısı ile tasarım mentalitesini daha farklı alana taşımış.

Aracın önünden baktığımız zaman bir Volkswagen ve Skoda araçlarına ait görüntüyü andıran bir tasarım söz konusu. Aynı seçenekleri gövde ve arka bölüm tasarımları için söyleyebiliriz. Belki de en az Volkswagen ve Skoda kadar ilgi çeken bir araç olması için böyle bir yola gittiler ancak ne olursa olsun benzerlik düzeyi çok yüksek.

İç tasarımda ise açık kahverengi renge sahip bir tasarım dikkat çekiyor. Koltuklarda ki deri döşeme ve geniş koltuk aralıkları sizlere rahatlık sunarken güvenlik önlemleri de son derece fazla. Bununla birlikte şoförün rahat bir kullanım seçeneği üzerinde hareket edebilmesi için mükemmel bir dizayn zihniyeti üzerinde durulmuş da mümkün.

2017 Citroen C6 Fiyatı Ne Olacak? 

Araç ile alakalı olarak seçenekler yeni yeni internet üzerinde sunulduğundan dolayı bu konuda henüz net bilgileri sizlere sunmamız mümkün değil ancak kısa bir süre dilimi içerisinde ülkemiz için TL bazında vergiler dahil olarak fiyat seçeneklerini içeren bir haberi daha sitemizde bulabilme şansına sahip olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Citroen SpaceTourer ile Ticari Araç Anlayışı Değişecek başlıklı yazımızda 2016 citroen spacetourer, 2016 citroen spacetourer fiyatı ve 2016 citroen spacetourer iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here