2017 Mitsubishi Mirage Teknik Özellikleri ve Fiyatı

0
119

2017 Mitsubishi Mirage Tanıtıldı


Ülkemizde kısa vadede ön plana çıkmayı başaran ve kaliteli araç modelleri ile fark yaratma marka, Mitsubishi Mirage modeli ile kısa zaman içerisinde karşımıza çıkacak. Markalar daha şimdiden 2017 model araçlar için çalışmalarına başladı ve bu çalışmaları akabinde o kadar ciddi bir şekilde büyüme gerçekleştirecekler ki  yeni modeller ülkemizde de ciddi anlamda ilgi görecek gibi görünüyor.

2017 Mitsubishi Mirage, markanın bu zamana kadar ülkemize sokmadığı SUV sınıfı içerisinde yer alacak bir araç olacak ve ülkemizde de yüksek ihtimal ile satışa sunulacak bir ürün olarak da dikkatleri çekecek diyebiliriz. Aslında bu model ilk olarak 1978 yılında üretimine başlanmış ve birçok farklı şekilde tasarım ile satışa sunulmuş modellerden birisi durumundaydı ancak şimdi ülkemize de giriş yapacak.

2017 Mitsubishi Mirage Teknik Özellikleri

Marka, yeniden geliştirme yoluna gittiği ve çok farklı bir tasarım ile karşımıza çıkaracağı bu model ile alakalı olarak herkesin ilgisini çekebilecek yenilikçi bir araç modelini sizlere sunma yolunda hazırlıklarını tamamladı. Aracın elimize geçen teknik özellik bilgilerini sizlere detayları ile sunmak istiyoruz. Detaylar aşağıdaki gibidir;

1.2 Litre DOHC 3 Silindir Atmosferik Benzinli Motor – 78 Beygir 100 NM Tork

Motor seçeneği şuan için elimize geçen tek net bilgi. Tabi ki 2017 yılı yaklaştıkça bu anlamda motor seçenekleri ve yakıt seçenekleri de çeşitlilik gösterebilir ancak detayları daha yakından incelemek gerekiyor. Bu tip araçlarda otomatik şanzıman ve dizel motor arayışı çok fazla olduğundan dolayı detayları daha derinlemesine incelemek de gerekiyor.

2017 Mitsubishi Mirage Teknik Donanım

Aracın içerisinde her zaman olduğu gibi son teknoloji ekipmanlar yer alacak. Sürücünün rahat bir şekilde aracını her şekilde kontrol edebilmesi için ince detaylar kesin bir şekilde düşünülmüş. Aracın konsept resimleri de yayınlandı ancak şuan için aracın teknik donanımını sizlere çok daha yakından tanıtma amacı içerisindeyiz. Genel olarak;

  • Ön Panelde Dokunmatik Multimedya Sistemi (Apple CarPlay ve Android Auto Uyumu)
  • Klasik Modern Dizayna Sahip Gösterge Paneli
  • Direksiyon Üzerinden Birçok Farklı Alanı Yönetebilme
  • Rockford-Rosgate İleri Seviye Stereo Ses Sistemi

Aracı şuan ön plana çıkaran özellikler. Ancak objektif olmak gerekirse bir Volkswagen ya da Ford araçlarının tasarımı kadar dikkat çeken bir araç olarak nitelendirilemez. Şuan için yayınlanan görsellerinden ve teknik detaylarından net olarak bunu çıkarabiliyorum.

2017 Mitsubishi Mirage İç ve Dış Tasarım Detayları

Aracın dış tasarımında modern çizgiler dikkatleri çektiği gibi genel olarak görüntüyü Nissan Qashqai görüntüsüne benzettim diyebilirim. İç mekan tasarımı resimlerinde de bu araca doğru çok ciddi bir şekilde eğilim olduğunu net olarak söyleyebilme şansına da sahip durumdayız. Farklı renk seçenekleri sunacak aracımızda çelik alaşım jantlar dikkat çekiyor.

İç mekanda ise kompakt bir dizayn hakim olduğu gibi deri koltuk döşemeleri aracı ayrıca iyi gösteren detaylar arasında. Aracın geniş olması, ayrıca yolcu rahatlığı açısından da ön plana çıkan diğer bir detay olarak da dikkat çekiyor.

2017 Mitsubishi Mirage Fiyat Listesi

Aracın 2017 yılında çıkacağını yukarıda da sizlere belirtmiştik. Fiyat listesi ile alakalı olarak detaylı bilgiler yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde sizlere sunulabilir. Detaylar için araştırmalarımız devam edecek. Ancak aracın ortalama 70.000 TL dolaylarında bir fiyat ile çıkmasını bekliyoruz. Yakın zaman içerisinde detayları daha iyi anlayacak ve sizlere sunacağız.

Bir önceki yazımız olan 2017 Volvo S90 Teknik Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2016 volvo s90, s90 ve s90 volvo hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here