2017 Mercedes SL Serisi Özellikleri, Resimleri ve Türkiye Fiyatı

0
572

Bugün ki makalemizde en aktif markalardan birisi olarak dikkat çeken 2017 Mercedes SL serisi incelemesi yapacak ve aracı çok daha yakından inceleyebilme şansına sahip olacağız. Mercedes, Almanya’nın bildiğimiz üzere en çok ilgi gören ve dünya genelinde en popüler olan araç markalarından birisi olarak ciddi şekilde ön plana çıkıyor.

Sitemiz içerisinde son birkaç günlük dilim içerisinde Mercedes modelleri ile alakalı olarak o kadar fazla seçeneği sizlere sunduk ki şimdi yine kısa bir zaman dilimi içerisinde satışa çıkarılacak olan araç modellerinden birisini sizlere sunacağız. Tek tip motor ve kısa bir zaman dilimi içerisinde tasarımı ile konuşulacak olan araçlardan birisi olduğunu net olarak söyleyebiliriz.

2017 Mercedes SL Serisi Teknik Özellikleri

Motor seçenekleri anlamında normalde ülkemiz için baktığımız zaman birçok farklı motor seçeneği sunan Mercedes markası, bu model için dünya genelinde tek tip motor ile aslında beklentileri çok ciddi anlamda karşılama yoluna gidiyor gibi görünüyor. A ve A+ müşteri sınıfı için geliştirilen bu otomobil tasarımı ve konforu ile adından sıklık ile söz ettirecek.

365 beygir gücünde ve 500 NM tork üretimi yapan bu canavar, 6 silindir turbo beslemeli 3.0 litre V konumlu bir motor olarak karşımıza çıkıyor. 100 KM/S’ye 4.9 saniye içerisinde çıkabilen bu canavarın kısa zaman içerisinde hız tutkunları için de fark yaratması ayrıca dikkat çekici bir detay olarak ön plana çıkacak.

2017 Mercedes SL Serisi Resimleri

Her zaman olduğu gibi bu araçta da çok ciddi bir Mercedes konforu karşımıza çıkıyor olacak. Geniş koltuk aralıkları ve ultra rahat koltukları kendi sınıfı için mükemmel bir örnek teşkil edecek olan aracın üstünün açık olması da ayrıca ön plana çıkan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

Yatay olarak da uzun bir araç olarak dikkat çeken bu modeli ile birlikte dünya genelinde çok ciddi bir şekilde sansasyon yaratma amacı içerisindeler diyebiliriz.

2017 Mercedes SL Serisi Türkiye Fiyatı

Mercedes SL serisi, 2017 modeli ile birlikte ülkemizde 821.700 TL fiyat etiketine sahip olarak satışa sunulacak.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Audi A3 Türkiye Fiyatı ve Teknik Özellikleri başlıklı yazımızda 2017 audi a3 incelemesi, 2017 audi a3 resimleri ve 2017 audi a3 teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here