2017 Mercedes-Benz X Serisi Pick-Up Geliyor (Efsane Olacak)

0
744

Dur durak bilmeyen otomotiv sektöründe bugün sizlerle birlikte Mercedes-Benz X serisi pick-up incelemesi yapacak ve aracı çok daha yakından tanımanıza yardımcı olacağız. Alman otomotiv devi, kısa bir zaman dilimi içerisinde piyasayı çok ciddi anlamda kızıştıracak adımlara imza atıyor ki sitemiz içerisinde de fazlası ile firmanın araçlarını incelemeye başladık.

Tasarım anlamında da performans anlamında da diğer markaların araçlarını ciddi anlamda kenara attıracak kalitede bir araç olacağı gibi maddi olarak da ciddi anlamda tuzlu modellerden birisi olacak. Otomotiv teknolojilerini sonuna kadar zorlayan Mercedes-Benz, bu modeli ile birlikte otomotiv sektörünü çok ciddi anlamda kızıştıracak bir adım da atmış oldu.

2017 Mercedes-Benz X Serisi Pick-Up Resimleri

Tasarım ve konsept anlamında günümüzün en rahat, en performanslı ve en şık pick-up modellerinden birisi geliştirmiş olan Mercedes markasının kısa bir zaman dilimi içerisinde muazzam boyutlara ulaşmış olması da ayrıca ilgi çekici bir unsur. Aracın kalite anlamında da zaten üstün Alman teknolojisini yansıttığını net olarak görebilme şansına sahipsiniz.

Mercedes bu modeli ile birlikte ülkemiz pazarında en çok satan markalar olan Volkswagen Amarok ve Toyota Hilux modellerine karşı da bir nevi savaş açmış gibi olacak. Bu modeli ile birlikte çok ciddi anlamda piyasayı hareketlendirmeyi başaran markanın insanlar arasında da bu anlamda fazlası ile konuşuluyor olması yine önem arz edecek.

2017 Mercedes-Benz X Serisi Pick-Up Çıkış Tarihi

Bu konu ile alakalı olarak firma kanadından henüz net bir açıklama yapılmadı ancak yapılan net bir açıklama var ki bu harika aracın üretimine 2017 yılında başlanacak ve en iyi ihtimal ile 2017 yılının son çeyreğine doğru araç müşteri ile buluşacak. Resimleri incelediğiniz zaman gerçek anlamda mükemmel ötesi bir konseptin sunulduğunu net olarak söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan BMW G-Power X6M 750 Beygir Gücüne Sahip başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here