2017 Mercedes-AMG E63 4Matic Detayları Geliyor

0
630

2017 Mercedes-AMG E63 4Matic Detayları Geliyor

Aldığımız haberler ile birlikte 2017 otomobil haberleri ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmeye ve fikir sahibi olmanızı sağlamaya da devam ediyoruz. Türkiye genelinde sürekli olarak büyüyen ve gelişen otomotiv sektörü, dünyayı da takip etmeye ve yeniliklerden hızlı bir şekilde haberdar olmaya da devam ediyor diyebilmek mümkün.

2017 Mercedes-AMG E63 4matic modeli ile alakalı olarak firmadan açıklanan resmi seçenekleri kısa bir zaman dilimi içerisinde elde ettik ve siz değerli araba tutkunlarına sunmak için de hemen bir bilgi içeriği haline getirdik. Bu neden dolayısı ile aşağıdaki detayları atlamadan derinlemesine okumanızı da ciddi şekilde tavsiye ediyoruz.

2017 Mercedes-AMG E63 4Matic Teknik Özellikleri

Mercedes, hemen hemen tüm otomobillerinde estetik ve mümkün mertebe performans nezdinde çok iyi seçenekleri sizlere sunuyor. 2017 yılında çıkarılacak modeller ile alakalı olarak sizlere en yeni seçenekleri sunan Mercedes, kısa vadede herkes için yenilikçi teknolojiler üzerinde çalışıyor ve sizlere Alman teknolojisinin doruklarını yaşatıyor.

Aracın teknik özellikleri ile alakalı olarak çeşitli seçenekler internet üzerinde yer aldı ve dolayısı ile bizlerde sizleri bu anlamda en yeni şekli ile bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Detaylar aşağıdaki gibidir;

4.0 Lt V8 Twin Motor – Turbo 571 PS – 750 NM Tork – 9 İleri G-Tronic Şanzıman

4.0 Lt V8 Twin Motor – Turbo 612 PS – 850 NM Tork – 9 İleri G-Tronic Şanzıman

Gibi seçenekleri ile performansın doruk noktalarını sizlere her şekli ile sunan araç modellerinden birisi olarak da dikkat çekecek. Tasarımı da yine klasik çizgisi üzerinde olacağından ayrıca ilgi çekecek diyebiliriz.

2017 Mercedes-AMG E63 4Matic İç ve Dış Tasarım

Klasik Mercedes çizgisi bu araç üzerinde de kendisini çok ciddi bir şekilde gösterecek desek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız. Aracın teknik detayları sızdırıldı ve bununla birlikte hayalet tasarımı ile alakalı olarak da detaylar resim şeklinde sunuldu. Klasik çizgisinden şaşmayan şirket bu aracı ile de devam etme yolunda etkin bir adım atmış diyebiliriz.

İç mekanda da çizgi hemen hemen aynı. Genel olarak baktığımız zaman deri koltuk döşemeleri ve geniş koltuk aralıkları dikkat çektiği gibi teknolojik donanım anlamında da sizlere beklediğinizi her şekilde verecek bir araç standardı olarak dikkatleri çekiyor da diyebilme şansına sahibiz. Türkiye genelinde de Mercedes’in en çok ilgi çeken noktalarından birisi de çizgisini sürekli olarak koruması.

2017 Mercedes-AMG E63 4Matic Güvenlik Seçenekleri

Günümüz araç teknolojilerinde görüp görebileceğiniz hemen hemen tüm konularda sizlere güvenlik anlamında en iyi seçenekleri sunacak olan araç, uzun ya da kısa farketmeksizin kendi içerisinde ilginizi çekebilecek hemen hemen tüm konularda yaratıcı olanaklara sahip olmanızı da sağlıyor demek yanlış olmayacaktır.

Hız sabitleme sisteminden tutun da şerit kontrol sistemi ya da aktif şehiriçi güvenlik sistemi gibi kullanabileceğiniz ve sizlere her anlamda en iyi seçenekleri sunacak olan güvenlik sistemlerinin tek bir platform içerisinde en kaliteli hali ile sunulduğu gelişmiş bir otomobil modeli olarak da diğerlerine nazaran fark yaratacak.

2017 Mercedes-AMG E63 4Matic Fiyatı

Fiyatı ile alakalı olarak henüz net bilgileri sizlere sunmamız çok da mümkün değil ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde detayların açıklanması durumunda sitemiz içerisinden de yeni bir haber olarak sorunsuz bir şekilde inceleyebilme şansına da sahip olacağınızı söyleyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Audi Q2 Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda Audi Q2, Audi Q2 Fiyatı ve Audi Q2 tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here