2017 Lincoln Continental Resmen Görüntülendi

0
124

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte klas dediğimiz zaman akla gelen ilk seçeneklerden birisi olan 2017 Lincoln Continental ile alakalı olarak internet üzerinde de resmi olarak sunulan detayları çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Tam bir klas olarak niteleyebileceğiniz yeni bir model daha geliyor.

Şu sıralar büyük ve orta çaplı markaların tamamı, gelecek yıl için planladıkları araçlar ile alakalı olarak internet üzerinde en yeni seçenekleri sunmaya ve insanları bu anlamda hazır hale getirmeye de devam ediyor. Bizlerde sektör ile alakalı olarak en güncel seçenekleri inceliyor ve siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunma yoluna gidiyoruz.

2017 model araba haberleri ile alakalı olarak genel kapsamlı seçenekleri yine sitemiz içerisinde inceleyebilme şansına sahipsiniz. Şimdi ise tam bir asalet timsali olarak karşımıza çıkan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekecek Lincoln Continental yeni kasa modeli ile alakalı olarak tüm seçenekleri çok daha yakından inceleyeceğiz. Yorumlarınızı konumuz altından iletmeyi unutmayın.

2017 Lincoln Continental Teknik Özellikleri

Lincoln markasının genel olarak motor segmenti anlamında da çok iyi seçenekler üzerinde durduğunu, araçta sürat ön planda değil gibi görünse de motor kapasitesinin çok yüksek tutulduğunu daha önceki modellerinde de net bir şekilde görebilme şansına sahiptik. Yine öyle bir model ile karşı karşıya kalacağız gibi de görünüyor.

Yüksek segment araç sınıfı içerisinde yer alan ve yine özellikle yüksek bütçeli müşterilerin satın alma yoluna gittiği bu modelin tasarım anlamında ki detaylarını da biraz sonra alt başlığımızda yakından inceleme şansına da sahip olacağız. Ancak rengi, duruşu, motor özellikleri ve kuvveti ile birlikte diğer büyük markaları kıskandıracak bir araç geliyor diyebiliriz.

Yine yüksek kapasiteli ve TORK değeri anlamında da çok iyi seçenekleri sizlere sunacak olan bu aracın şuan internet üzerinde tam bir fenomen haline geldiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle yüksek bütçeli bir araba olması nedeni ile insanların çok fazla tercih ettiği göz önünde olan modellerden birisi olarak da net şekilde söyleyebiliriz.

2017 Lincoln Continental İç ve Dış Tasarım

Araç ile alakalı olarak merak edebileceğiniz birçok farklı seçenek resmi olarak internet üzerinde resmen yayınlandı. Bizlerde bu konuda bilgi sahibi olabilin diye yukarıdaki resim galerisini sizler için oluşturduk. Aracın her noktasından asalet akıyor ve bu anlamda sizlere sunulan seçeneklerin kalitesi de ciddi bir şekilde kendisini belli ediyor.

Dış tasarımda baktığımız zaman keskin hatlar ile birlikte metalik boyanın göz alıcı yoğunluğu sizlere mükemmel ötesi seçenekler sunuyor. Bununla birlikte özel tasarım çelik jantı ile de ciddi anlamda dikkat çeken Lincoln, önden baktığımız zaman bir nevi Rolls-Royce görüntüsünü de bizlere sunuyor demek yanlış olmaz aslında.

İç tasarıma baktığımız zaman açık renk deri koltuk döşemeleri öncelikle fark yaratıyor. Bununla birlikte geniş koltuk aralıkları, şoförün her anlamda rahat etmesi için dizayn edilmiş olan konsol, multimedya ekranın kalitesi ve aynı zamanda otomatik açılır kapanır tavan yine fark yaratan detaylardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz.

2017 Lincoln Continental Fiyatı

Fiyatı ile alakalı olarak kesin detaylar firma tarafından açıklanmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak herhangi bir gelişme olursa sitemiz içerisinde bunu da sizlere sunacağız. Ancak A+ ve A++ müşteri sınıfı için sunulacak olan araçlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Toyota Corolla Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı başlıklı yazımızda 2017 Toyota Corolla, 2017 toyota corolla iç ve dış tasarım ve 2017 toyota corolla teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here