2017 Hyundai Elantra Teknik Detayları Belli Oldu

0
1211

Yeni 2017 Hyundai Elantra Teknik İnceleme ve Fiyat


Ülkemizde kısa süre içerisinde fark yaratan otomobil modellerinden birisi olan Hyundai Elantra ile alakalı olarak yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Markanın en çok sevilen ve tasarım anlamında da en çok beğenilen modellerinden birisi olarak dikkat çeken Elantra, zamana yönelik olarak yenilikler ile dolu tasarımı ile de ciddi şekilde ortaya çıktı diyebilme şansına da sahibiz.

2017 Hyundai Elantra ile alakalı olarak yeni seçenekler ortaya çıktı ve bizlerde bu yeni seçenekleri internet üzerinde sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Otomobil haberleri ile alakalı olarak gelecek döneme ait en önemli ve merak edilen seçenekleri de sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Şimdi ise bu mükemmel aracın teknik detayları ile alaklı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

2017 Hyunda Elantra Teknik Özellikleri

Bu konu ile alakalı olarak internet üzerinde uzun süreli araştırmalarımız sonucunda da sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Tasarım anlamında da ciddi şekilde yenilenen bu tasarım ile alakalı olarak sizleri birazdan bilgilendireceğiz. Ancak kullanım seçenekleri ile alakalı olarak da önem arz eden bu konuyu derinlemesine inceleyecek olursak;

1.4 T-GDi Litre – 4 Silindir – 128 Beygir – 211 NM Tork ve Turbo Benzinli Motor

2.0 MPi Litre – 4 Silindir – 147 Beygir – 180 NM Tork ve Atmosferik Benzinli Motor

Şeklinde olmak üzere iki ayrı motor seçeneğini sizlere sunacak olan bir araç modeli olarak dikkat çekecek. Aracın konsept tasarım resimleri de yayınlandı. Asalet ve şıklığın bir arada sunulduğu mükemmel bir otomobil modeli ortaya çıkacak ve Hyundai akımını ülkemizde yine popüler hale getirecek olan araçlardan birisi olacak.

2017 Hyundai Elantra Donanım Özellikleri

Aracımızda yine her araçta olduğu gibi teknolojik donanım ciddi şekilde ön planda olacak. Aracın güvenlik önlemleri ile alakalı olarak da kapsamlı seçenekler yer alacak ancak bizler detayları şimdi teknik donanım açısından incelemek istiyoruz. Bu mükemmel tasarıma sahip araç içerisinde bizi bekleyen olanaklar şu şekilde;

  • 5 inç LCD Elektronik Gösterge Paneli
  • Sürücü ve Ön Yolcu Koltuğu için 6 Yönde Ayarlanabilir Elektronik Hareket Sistemi
  • 60 / 40 Katlanabilen Arka Koltuk Tasarımları
  • Android Auto İşletim Sistemine Sahip 7 inç Dokunmatik Yol Bilgisayarı
  • 8 Hoparlör Yüksek Kalite Stereo Infinity Ses Sistemi

Aracın içerisinde bizlere sunulacak olan özellikler olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Son derece donanımlı bir araç modeli olacağı gibi aynı zamanda sürücü ve yolcu için her anlamda avantajları seçenekleri sizlere sunacak.

2017 Hyundai Elantra Güvenlik

Bu anlamda henüz internet üzerinde yer alan kesin bilgiler söz konusu değil. Ancak günümüz modern araçlarının tamamında yer alan bazı güvenlik sistemlerinin bu modern araç içerisinde de yer alacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Yakıt tüketimi anlamında da ideal bir aracak olan Elantra’nın genel olarak güvenlik donanımı içerisinde olmasını beklediğimiz bazı seçenekler aşağıdaki gibidir;

  • Elektronik Denge Sistemi
  • ABS, EBD ve ESR Fren Donanım Sistemleri
  • Şehiriçi Aktif Güvenlik Sistemi
  • Mesafe Takip Sistemi
  • Ön ve Arka Park Sensörü

Gibi seçenekler ile desteklenen bir araç modeli olarak dikkatleri çekecek bir model olacak tabi ki merak edilen bir başığı daha ele almak amacı içerisindeyiz.

2017 Hyundai Elantra Fiyat Listesi

Bu mükemmel aracın fiyat listesi ile alakalı olarak detaylar henüz netlik kazanmadı ancak netlik kazandığı zaman fikir sahibi olabilme şansına da sahip olabilmeniz adına sitemiz içerisinde bilgilendirmeler yapmaya da devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model BMW Z5 Yakında Yollarda Olacak - Teknik İnceleme başlıklı yazımızda 2017 BMW Z5, 2017 BMW Z5 fiyat ve 2017 BMW Z5 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here