2017 Ford Kuga’da Değişim

0
238

Yeni jenerasyon Mondeo modelini oldukça gecikmeli olarak Avrupa pazarında satışa sunan Ford, diğer segmentkerde yer alan otomobillerinden başta Fiesta,Focus ve C-Max olmak üzere birçok modelini makyaj yaparak piyasada satışa sundu.

Diğer rakip firmalara rağmen SUV modelleri arasında Ford’un Kuga modeli dikkat çekici olmasına rağmen 2016 yılında herhangi bir makyajlandırmaya mağruz kalmadı. Ford Kuga 2016 yılında istediği değişimi yapamasada Kuga severler için 2017 yılında daha objektif bir görüntü sergilemeyi düşünüyor. Ford’un diğer modellerini göz önünde bulundurduğumuzda 2017 Ford Kuga bize daha yenilikçi daha etkileyici göz doldurucu iç ve dış tasarımıyla kullanıcıları cezbedeceğe benziyor.

 

carpixel.net-2013-ford-edge-concept-11436-hd ford-edge-concept-rear-three-quarters-view

2016 Ford Kuga modelinde 1.5 litrelik turbo benzinli motor ve otomatik şanzıman olucu kullanıcıları epeyce üzmüş gibi görünüyor. Ford Kuga 2017 yılında çıkartacağı daha yenilikçi daha kompakt görünüm yanı sıra motor seçenekleriylede çok konuşulacak. Bu nedenle diğer modellerde olduğu gibi 2017 Ford Kuga versiyonunda daha çok 1.6 litrelik turbo dizel motorlara yer verileceğe benziyor. Vites seçenekleriyle manuel ve full otomatik olarak planlandığını ön görüyoruz. Ayrıca Ford’dan gelen bilgiye göre Kuga’da dört tekerlek çekiş sistemi ve otomatik şanzıman ile birlikte tercih edilmesi hedeflendiğinden, Ford Kuga’da 2016 Kuga’ lara göre daha yüksek güç ve tork çıkışı elde edilebilecek. Önden çekişli modellerindeyse 120 beygirli modelleride satışa sunulacak.

 

Bir önceki yazımız olan Ford C-Max 1.5 Dizel Motor Seçeneği başlıklı yazımızda 2015 Ford Grand C-Max Fiyatı, Ford C-Max ve Ford Grand C-Max hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here