2017 Dacia Duster Resimleri ile Farklı Olduğunu Kanıtlıyor

0
1573

Evet arkadaşlar, gelen haberler ve verilere göre bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2017 Dacia Duster incelemesi ile alakalı olarak detaylara bakacak ve fikir sahibi olacak. Ekonomik jip modeli dediğimiz zaman kısa bir zaman dilimi içerisinde Dacia markası o kadar ciddi şekilde ön plana çıktı ki bunu kesinlikle inkar edemeyiz.

Dacia Duster, çıktığı ilk günden itibaren ülkemiz pazarında markanın en çok sattığı araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Her sene aracın tasarımında olmasa da motor seçeneklerinde ve teknik donanımında çeşitli değişimlere gidiliyordu. Şimdilerde ise Dacia Duster’ın çok ciddi bir dış görünüm yeniliğine gideceğini de net olarak söyleyebiliriz.

2017 Dacia Duster Resimleri

Renk seçenekleri anlamında öncelikle kendi standartlarının dışına yavaş yavaş çıkmaya başlayan marka, kasa kalıbı anlamında çok daha oturaklı ve çok daha kaliteli seçenekler sunuluyor gibi görünüyor. Yukarıdaki resim galerisini incelediğinizde dış tasarıma dair merak ettiğiniz tüm seçenekleri görebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

Duster, rahatlığı ile de kısa zaman içerisinde herkes için önem arz eden bir araç olarak dikkatleri çekiyor. İç mekan ile alakalı olarak henüz resimler yayınlanmadığı için sizlere bu anlamda resim sunamıyoruz ancak konfor anlamında sorun olmayacağı da aşikar. Dış tasarım, artık yavaş yavaş Grand Chrokee sınıfı araçlara benzetilmeye başlanmış gibi. Yakında bu otomobilin de fiyatları çok ciddi anlamda yükselecek gibi görünüyor.

Euroncap konusunda Renault markasının tüm yapılanmaları son derece özenli bir şekilde ilerliyor. Hal böyle olunca bu aracın çıtayı biraz daha yükselteceğine dair söylemler yer almaya başladı. Otomobil sektöründe ki yorumlar araç ile alakalı beklentileri de çok ciddi anlamda arttırıyor gibi görünüyor. Yakında neler olacağını bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yeni Kasa Mercedes-AMG E-63 4Matic Teknik Özellikleri ve Resimleri başlıklı yazımızda 2017 mercedes-amg e-63 4matic incelemesi, 2017 mercedes-amg e-63 4matic resimleri ve 2017 mercedes-amg e-63 4matic teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here