2017 Audi A4 Allroad Quattro Tanıtım Filmi Geldi

0
598
2017 Audi A4 Allroad (Euro-spec)

Merak ile beklenen konulardan birisi olan 2017 Audi A4 Allroad Quattro incelemesi ile yeniden karşınızda olmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde otomotiv sektöründe ki hareketlilik çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kendisini gösterdi ve bu da aslında çok iyi bir seçeneği beraberinde getirdi demek mümkün.

Audi markasının kısa bir zaman dilimi öncesinde tanıttığı ve gerçek anlamda sükse yapan bir otomobil modeli olarak dikkat çeken bu aracı için fuar görüntüleri sızdı. Aynı zamanda aracın tanıtımı amacı ile çok da kaliteli bir tanıtım filmi çekilmiş. Bunu da her zaman olduğu gibi haberimiz içerisinde siz değerli okuyucularımız ile paylaşma yoluna gideceğimizi söyleyebiliriz.

Tasarım harikası olarak da dikkat çeken araç, Audi markasının klasik çizgilerini üzerinde barındırması itibari ile de ayrıca çok fazla ilgi gören bir model olarak kısa zaman içerisinde dikkat çekti. Beyaz, Mavi ve Siyah renk seçenekleri ile geliştirilen bu aracın aynı zamanda konfor seçenekleri anlamında da standartları zorlaması son derece ilgi çekici bir durum.

Türkiye genelinde de A+ müşteri sınıfının fazlası ile tercih ettiği bu aracın satış rakamları anlamında da markanın yüzünü çok ciddi bir şekilde güldüreceğini de net olarak söyleyebilme şansına sahip oluyoruz. Hal böyle olunca tanıtım filmine geçmek kalıyor.

2017 Audi A4 Allroad Quattro Tanıtım Filmi

Youtube üzerinde yayınlanan tanıtım filminin kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi izlenme alması, araca olan ilginin ne kadar yüksek olduğunu da bizlere net olarak gösteriyor. Aşağıdaki tanıtım filmini izleyerek araç ile alakalı olarak çok daha net bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Mercedes SL Serisi Özellikleri, Resimleri ve Türkiye Fiyatı başlıklı yazımızda 2017 mercedes sl serisi incelemesi, 2017 mercedes sl serisi resimleri ve 2017 mercedes sl serisi teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here