2016 Yeni Tesla Model S Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
617

2016 Yeni Tesla Model S Detayları Şekillendi

Bugün ki yazımızda sizlere detayları internet üzerinde yayınlanan 2016 Yeni Tesla Model S seçenekleri ile alakalı olarak bilgiler sunacak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde geliştirdiği araba modelleri ile birlikte ön plana çıkan ve herkesin beklentilerini karşılayan marka, geleceğe dönük çalışmalarında da çığır açıyor diyebiliriz.

Tesla haberleri ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde sitemize gelen ziyaretçilerin sayısında çok ciddi bir artış durumu meydana gelmiştir. Türkiye genelinde de zaman içerisinde aranan bir araba modeli olarak ön plana çıkan Tesla, 2016 yılında S modeli ile de kısa süre içerisinde çok ciddi bir kesime hitap etmeyi başardı diyebiliriz.

2016 Yeni Tesla Model S Teknik Özellikleri

Performans, güvenlik, estetik ve diğer aklınıza gelebilecek birçok farklı detayı üzerinde barındıran mükemmel ötesi ve bir o kadar da ilgi çekici modellerden birisi olarak dikkatleri çekiyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde marka değeri sürekli tırmanan markalardan birisidir.

3 ayrı motor segmentini bizlere sunacak olan aracımız içerisinde aradığımız tüm seçenekleri sorunsuz bir şekilde bulabilme şansına da erişeceğiz. 70D, 90D ve P90D motor seçenekleri ile sunulacak olan bu araç modeli ile birlikte beklentileriniz tam anlamı ile karşılanacak. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri motor seçenekleri ile alakalı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

3.0 Lt Motor – 259 Beygir (Maksimum 328 Beygir ) – 525 NM Tork – Maksimum Hız 250 KM/S

3.0 Lt Motor – 259 Beygir (Maksimum 417 Beygir) – 657 NM Tork – Maksimum Hız 225 KM/S

3.0 Lt Motor – 259 Beygir (Maksimum 503 Beygir) – 967 NM Tork – Maksimum Hız 250 KM/S

Şeklinde gelişmiş motor seçenekleri ile sizlere sunulan son derece ilgi çekici ve beklentilerinizi karşılayacak kaliteye sahip motor seçeneklerinden birisi olarak da dikkat çeker.

2016 Yeni Tesla Model S İç ve Dış Tasarım

Tesla model tüm araçların sizlerinde bildiği üzere son derece ağır ve oturaklı araç tasarımları üzerinde çalıştıklarını söyleyebilmekteyiz. Aracın dışında metalik boya ön plana çıkıyor ve bununla birlikte çelik jant ve klasik çizgisinden vazgeçmeyen o mükemmel kasa tasarımı yine diğer markalara nazaran fark yaratacak kadar kaliteli ve bir o kadar da ilgi çekici düzeye sahip demek yanlış olmayacaktır.

İç tasarımında da son derece modern çizgileri barındıran bu otomobil modeli ile alakalı olarak beklentilerinizi karşılayacak son derece iyi seçenekleri sizlere sunacak. Multimedya ekranı üzerinde sizleri güvenlik sistemleri ile alakalı olarak da bilgilendirecek olan araç, tüm seçenekleri yönetebilmeniz adına son dönemlerde geliştirilmiş en iyi araç modellerinden birisi olacak.

2016 Yeni Tesla Model S Fiyatı Ne Olacak?

Araç ile alakalı olarak belli başlı seçenekler firmanın resmi internet sitesi üzerinden de detayları ile açıklandı ve 71.500$’dan başlayacak gözüküyor. Modern ve performans delisi bir araba olan Yeni Tesla Model S’in fiyatı yine A++ müşteri kitlesine göre ayarlanmış gibi.

Tesla marka araçların kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya genelinde tercih edilen bir sistem olarak dikkat çektiğini de düşündüğümüz zaman birkaç senelik dilim içerisinde daha yeni modeller ile daha geniş kitlelere hitap etmek de mümkün olacak kanısındayız. Sitemizi takip ederek en güncel seçenekler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Vorstainer Porsche Cayman GT4 Ben Buradayım Diyor başlıklı yazımızda 2016 Model Vorstainer Porsche Cayman GT4, Porsche Cayman GT4 ve Porsche Cayman GT4 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here