2016 Yeni Nissan Micra Teknik Özellikleri Açıklandı

0
536

Son dönemlerde Nissan Micra ile alakalı olarak ülkemiz otomotiv sektörünün çok hareketli olduğunu ve SUV sınıfı için kısa vadede en çok ilgi gören araçlardan birisi olduğunu da net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip olabiliriz. Türkiye bu alanda her geçen gün devrim yapıyor ve insanların da beklentileri artıyor.

2016 Yeni Nissan Micra konusunda ülkemiz için çıkması beklenen detaylar internet ortamında resmi olarak sunulmaya başlandı. Yakın bir zaman dilimi içerisinde satışa çıkarılacak olan aracın insanlar arasında çok ciddi bir yaygın düzeyine ulaşacak olması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi demek yanlış olmaz.

Micra ile birlikte kendisini çok daha ileri götüren ve 2016 yılında müşterilerine farklı motor seçeneklerini sunma amacı içerisine girecek olan markanın çok daha gelişmiş seçenekler üzerinde durması da ayrıca aracı ön planda tutan bir diğer madde olarak dikkat çekiyor. Bizlerde elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmek ve fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Şimdi edindiğimiz detayları daha yakından inceleme altına alalım.

2016 NİSSAN MİCRA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Aracımız birçok farklı motor seçeneği ile birlikte sunulacağından dolayı her anlamda mükemmel ötesi seçenekler sizlere sunuluyor. Kendi sürüş tekniklerinize en uygun şekilde modelinizi seçerek kullanabilme şansına sahip olabileceksiniz. Hal böyle olunca aracı satın almak için ufak tefek bilgiler bile sizleri bu araca hayran bırakmak için yeterli olacak seçeneklere sahip diyebiliriz.

Nissan markasının araçlarında genel olarak dikkat çeken detay da bildiğiniz üzere konfor açısından mükemmel seçenekleri sizlere sunmasıdır. Tasarım olarak da kendi çizgisinin dışına çıkmaması, markayı ayrıca göz önünde tutan ve ilgi çekmesini sağlayan detaylardan birisi olarak da dikkat çekecek diyebiliriz. Elimize geçen bilgilere göre motor tipleri ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  1. 1.2 80 bg – BENZİNLİ -DÜZ VİTES – STREET —> 45.150 TL
  2. 1.2 80 bg – BENZİNLİ – CVT – STREET —> 50.850 TL
  3. 1.2 80 bg – BENZİNLİ – DÜZ VİTES – MATCH —> 48.790 TL
  4. 1.2 80 bg – BENZİNLİ – CVT – MATCH —> 54.050 TL
  5. DIG-S 98 bg – BENZİNLİ – DÜZ VİTES DESIRE —> 59.280 TL
  6. DIG-S 98 bg – BENZİNLİ – CVT – DESIRE —> 64.540 TL

gibi seçenekleri ile dikkat çekiyor. 2016 Nissan Micra fiyatları ile alakalı olarak da bu sayede bilgi sahibi olma fırsatına eriştiniz.

2016 NİSSAN MİCRA İÇ VE DIŞ TASARIM

Tasarım açısından kendi çizgisinin dışına çok fazla çıkarılmayan ve ilgi çeken araçlardan birisi olarak dikkat çeken Micra, yine her zaman olduğu gibi konforlu seçenekleri siz değerli müşterilerine sunacağı gibi güvenlik önlemleri açısından da kendi segmentinin en iyi araçlarından birisi olarak da ön plana çıkacak gibi görünüyor.

İç mekanda deri koltuk döşemeleri olduğu gibi çok fazla abartıya kaçmayan konsol tasarımı ile birlikte aracın üzerinde sanıldığı kadar ciddi değişimler meydana gelmiyor. Motor gücü anlamında da aşırı yüksek bir araç olmayacak ancak özellikle bayanlar için mükemmel seçenekler sunulmaya da devam edecek.

2016 NİSSAN MİCRA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Bu konuda henüz net bilgilere erişemedik ancak kısa bir zaman dilimi içerisinde bu anlamda da yenilikçi seçenekler sunulmaya devam edecek. Bizler, gündemi sürekli takip ettiğimizden dolayı çıkış tarihi ile alakalı olarak kesin bilgilerin yayınlanması durumunda sitemizde en hızlı şekli ile sizlere sunma yoluna da gideceğiz.

Çıkış süreci ile alakalı olarak resmi internet sitesini sürekli olarak takip ediyoruz ve herhangi bir bilgi sağlanması durumunda sitemiz içerisinde de sorunsuz bir şekilde inceleyebilme şansına da sahip olacaksınız. Daha fazlası için sitemizdeki haberleri günlük olarak takip edin.

Bir önceki yazımız olan 2016 Volvo V40 ve XC40 Tanıtımı Yakında Yapılacak başlıklı yazımızda 2016 volvo v40, 2016 volvo xc40 ve volvo 40 serisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here