2016 Yeni Kia Cerato Farkını Ortaya Koyacak

0
580

Bugün elimize geçen bilgilere göre 2016 Kia Cerato mükemmel ötesi seçenekleri siz değerli otomobil tutkunlarına sunma yoluna gidiyor. Birkaç senelik dilim içerisinde araç üreticilerinin tamamının yeni seçenekler üzerine eğilim gösteriyor ki firmaların çok önemli bir kısmı önceki modellerine nazaran daha farklı tasarımları da sizlere sunma yoluna gidiyor diyebiliriz.

Yeni Kia araba modelleri ile alakalı olarak son dönemlerde otomotiv haberleri sektöründe de hareketli seçenekler sizlere sunuluyor. Birkaç haftalık dilim içerisinde genel olarak sitemizde ismine sıklık ile yer vermiş olduğumuz Kia markasının en yeni modelini sizlere sunacağız. Gerçekten büyüleyecek bir tasarım üzerine yoğunlaşmış ve farklılıkları ile de fark yaratmış bir araç.

Kısa bir süre dilimi öncesinde resmi olarak bilgileri internet üzerinde sızdıran ve herkesin beklentilerini karşılamaya yönelik olarak yenilikler sunan aracın detayları ile alakalı olarak sizlere çok daha kapsamlı seçenekler sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Şimdi detayları çok daha yakından inceleme yoluna gidelim.

2016 Kia Cerato Teknik Özellikleri

Tasarım olarak detaylara biraz daha aşağıda değineceğiz ancak geniş bir kasa tasarımı ile birlikte karşımıza çıkan şirket, her anlamda daha iyisini sizlere sunabilmek adına etkin adımlar atıyor ve fark yaratıyor da diyebiliriz. Renk olarak da sunduğu seçenekler ile birlikte insanların nefsini çok ciddi anlamda üzerine çekecek gibi de görünüyor deme şansına sahibiz.

Motor seçenekleri anlamında da kendi alt sınırını yükselten Kia markası, genel olarak motorunun çok yakmasından şikayetçi olan müşterilerine yönelik olarak özel bir çalışma yaptı ve bu anlamda yenilikçi bir motor seçeneği sundu. Aracın teknik detayları ile alakalı olarak da merak ettiğimiz tüm seçenekler internet üzerinde resmi olarak yayınlandı ve sizlere sunmak istiyoruz.

  1. Yeni Kia Cerato Comfort – 1.6 lt Manuel Benzinli: 64,900 TL
  2. Yeni Kia Cerato Comfort – 1.6 lt Otomatik Benzinli: 69,900 TL
  3. Yeni Kia Cerato Comfort – 1.6 lt DCT Dizel: 78,900 TL
  4. Yeni Kia Cerato Concept Plus – 1.6 lt DCT Dizel: 83,900 TL

daha fazlası ile alakalı olarak Kia resmi internet sitesi üzerinden de sorunsuz bir şekilde bilgi sahibi olma şansına sahip olacaksınız.

2016 Kia Cerato İç ve Dış Tasarım

Tasarım prensipleri ile alakalı olarak kendi sınırlarının dışına çıkan ve konsept ile alakalı olarak tamamen yenilikçi seçenekler üzerinde duran şirket, modernizasyon anlamında da aslında kendini değiştirdi. Dış mekanda daha kalıplı ve ovallikleri çok fazla olan son derece kaliteli bir tasarım konsepti üzerinde durulmuş ki fazlası ile ilgi çeken bir detay olduğunu da söyleyebiliriz.

İç mekanda multimedya ekranı, deri koltuk döşemeleri, şoförün kolaylığı için düşünülmüş konsol düzeni ile birlikte rahatlık anlamında da en ince detaylarına varana kadar ilgi çeken bir araç modeli olarak ön plana çıkacağını da net olarak söyleyebiliriz. Her anlamda modern bir araç modeli durumunda.

2016 Kia Cerato Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ne Olacak?

Kia markasının araçlarını tanıtma işleminden sonra araya çok uzun bir süre koymadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak tüm detayları yukarıda siz değerli okuyucularımıza zaten sunduk. Ama çıkış tarihine dair çok fazla detay yok.

Yakın bir zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak daha yeni detayları sizlere sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Otomobil teknolojileri ile alakalı olarak aklınıza gelebilecek her türlü soruyu sitemiz içerisinde bizlere yöneltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Audi A8 Kendini Gösterdi başlıklı yazımızda 2017 audi a8, 2017 audi a8 fiyatı ve 2017 audi a8 iç ve dış tasarımı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here