2016 Yeni Ford S-Max Büyüleyecek

0
164

Bugün ki yazımızda henüz haberi internet ortamına düşen araç modellerinden birisi olarak dikkat çeken 2016 Ford Focus S-Max modeli ile alakalı olarak sizlere sunulan detayları sunma amacı içerisine giriyoruz. Her zaman olduğu gibi sürekli daha yeni modelleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz ki kapsamlı seçenekler sizlere her zaman sitemiz kapsamında sunuluyor.

2016 yılı gireli uzun bir süre olmasına rağmen bazı markaların üzerinde durdukları ve yenilikçi seçenekler geliştirme yoluna gittikleri modelleri yeni yeni sunulmaya da devam ediyor diyebilmekteyiz. Ford markasının S-Max modeli ile alakalı olarak da yeniliklere yönelik olarak çok daha kapsamlı seçenekler sizlere sunulacak da diyebiliriz. Daha da derine inerek fikir edinelim.

Yeni Ford modelleri ile alakalı olarak sürekli daha yeni seçenekleri sizlere sunarak bilgi sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapma amacı içerisine de giriyoruz denebilir aslında. Türkiye genelinde gelecekte ne olur bilmiyoruz ancak S-Max modelinin özellikle çok ciddi anlamda ilgi göreceğini de tahmin ediyoruz. Detaylara girelim.

2016 Ford Focus S-Max Teknik Özellikleri

Ford markasının müşterilerine kısa zaman dilimi içerisinde normalin üstünde kaliteye sahip çok daha kapsamlı seçenekler üzerinde durması da ayrıca ilgi çeken unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilme şansına sahibiz. Birkaç senelik dilim içerisinde de bu motor sistemleri olarak kendilerini birkaç adım daha ileri taşıdılar diyebiliriz.

Motor seçenekleri anlamında iki ayrı seçeneği sizlere sunacak olan 2016 model S-Max sayesinde istediğiniz performansı son derece iyi bir şekilde elde edecek ve kendi kullanım şeklinize göre de istediğiniz seçeneklere özel modeller de isteyebilme şansına da sahip olacaksınız. Şimdi bu konuda detayları sizlere biraz daha detaylı bir şekilde sunma amacı içerisine gideceğiz.

  1. 1.5L EcoBoost 160 PS (240 Nm) Euro 6 – 6 İleri Manuel Style —> 127.805 TL
  2. 2.0L TDCi 180 PS (400Nm) Euro 6 – 6 İleri PowerShift Titanium —> 203.505 TL

seçenekleri ile sunulacak araçların fiyat seçeneklerini de bu ekranda görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Kısacası araç, istediğiniz her şekilde tam bir aile aracı konseptini siz değerli müşterilerine sunma yoluna da gidecek diyebiliriz.

2016 Ford Focus S-Max İç ve Dış Tasarım

Aracı yukarıdaki resimlerde de inceleyebileceğiniz üzere klasik Ford çizgisinden çok da uzaklaşan bir model olmayacağını da net olarak söyleyebilme şansına sahip olabiliriz. Dış tasarımda çizgisel herhangi bir farklılık olmadığı gibi tasarımda biraz daha oval seçenekler üzerine eğilim gösterdiklerini de net bir şekilde söyleyebilme şansına da sahip olabiliriz.

İç mekanda ise koltuklarda yine deri döşemeler dikkatleri çektiği gibi multimedya ekran konumlandırması ve şoför rahatlığı açısından da mükemmel ötesi bir seçenek ortaya çıkarıldı diyebilme şansına da sahip olabiliriz. Aile aracı konseptinin en iyi araçlarından birisi olarak dikkat çeken S-Max, herkes için mükemmel bir araç konsepti olarak da dikkatleri çekecek diyebiliriz.

2016 Ford Focus S-Max Ne Zaman Çıkacak?

Zaten bildiğimiz gibi yukarıda da verdiğimiz üzere aracın motor seçeneklerinin yanında sizlere fiyat seçenekleri ile alakalı olarak da bilgileri mümkün mertebe sunma yoluna gittik. Bu fiyatlar resmi olarak açıklanan fiyatlar olduğundan dolayı herhangi bir sorun olmayacak ya da değişim yaşanmayacak da diyebiliriz.

Aracın ne zaman çıkarılacağı ile alakalı olarak henüz elimizde net bilgiler yok ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde yetkili ağızlardan bu verilerin açıklanması ile birlikte sitemiz içerisinde bizlerde sizleri bilgilendirme yoluna gideceğiz. Her anlamda net bir şekilde bilgi sahibi olabilme şansına da sahip olabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Nissan Micra Teknik Özellikleri Açıklandı başlıklı yazımızda 2016 nissan micra fiyatları, 2016 nissan micra iç ve dış tasarım ve 2016 nissan micra teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here