2016 Volvo V40 ve XC40 Tanıtımı Yakında Yapılacak

0
122

Herkes son dönemde özellikle Volvo modelleri ile alakalı olarak birkaç aylık dilim içerisinde çok ciddi bir araştırma durumu üzerinde. Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen ve gelişen otomobil sektörü insanların ilgisini biraz daha fazla çekiyor ve hali ile yeni modellere karşı duyulan ilgi insanlar için biraz daha önemli hale geliyor diyebilme şansına da sahibiz.

2016 Volvo V40 ve 2016 Volvo XC40 modellerinin tanıtımına dair firma kanadından resmi açıklamalar yapıldı. Bu ay içerisinde tanıtımının yapılmasını planlayan şirket bu anlamda son derece hızlı hareket ediyor ve merakla beklenen aracını resmen satışa çıkarmayı hedefliyor. Mükemmel bir tasarım ve sağlamlık örneği olacak.

Araçları tek bir lansman ile birlikte tanıtma amacı içerisinde olan şirket, iki modeli üzerinde de son derece akılda kalıcı özellikler üzerinde durdu. Asil bir görünüm elde etmek ve insanlara en iyi SUV deneyimini sunabilmek için girişimlerde bulunan şirketin aynı zamanda kasa sağlamlığı açısından da kendi içerisinde bir devrim yaptığını da bizlere gösteren örnekler mevcut.

VOLVO 40 SERİSİ YAKINDA TANITILIYOR

Volvo 40 serisi ile birlikte aslında SUV sınıfı içerisinde çok daha etkin bir şekilde var olabilmek ve insanlara markanın çok daha kolay bir şekilde ulaşılabilir olduğunu kanıtlamak adına bu model çok ciddi bir öncü olarak dikkat çekecek ve hal böyle olunca insanlar da internet üzerinden haberleri detayları ile araştıracak gibi görünüyor.

Kendi klasik çizgisinden ödün vererek çok daha farklı bir görünümde iki ayrı seri modeli geliştiren Volvo, güvenlik teknolojileri anlamında da dünya genelinde ilgi çeken diğer seçenekleri de en ince detayları ile birlikte sizlere sunuyor. Hal böyle olunca beklentiler de yüksek olacak. Bu ay içerisinde araçların resmi olarak tanıtılacağına dair açıklamalar geldi.

VOLVO 40 SERİSİ TASARIM İLE BÜYÜLEYECEK

İki modelin de tasarımı üzerinde çok ciddi anlamda farklılıklar yaratan ve kasa tasarımı anlamında çzigisinden biraz daha dışarı çıkarak keskin hatlara sahip bir XC40 serisi geliştiren marka, X40 modelinde ise biraz daha oval hatlara sahip bir kasa tasarımı üzerinde durarak insanların beğenisini üzerine çekmeyi hedeflemiş gibi de görünüyor.

Renk seçenekleri anlamında da farklı seçenekleri sizlere sunan marka, herkesin ilgi alanlarına göre sunacağı motor seçenekleri ile birlikte kullanım alanında da rahatlıklar sunacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye bu anlamda her geçen gün büyüyor, gelişiyor ve Volvo alımları kısa bir zaman dilimi içerisinde de ciddi anlamda artış göstermiş gibi görünüyor.

SUV sınıfı araçları içerisinde dünya genelinde en sağlam kasaya ve en kaliteli tasarıma sahip araçlardan birisi olarak dikkat çeken X40 ve XC40 serisi ile birlikte sizlere son derece ilgi çekici olanaklar sunulacak. Bu ay içerisinde de aracın resmi tanıtım lansmanı yapılacak ve detaylar şekillenecek.

VOLVO 40 SERİSİ FİYATLARI NE OLACAK?

Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak henüz net bir açıklama yapılmadı ancak hepimizin bildiği üzere Volvo markasının üst segment araçlar üzerine eğilim içerisinde olduğunu da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz. A ve A+ müşteri sınıfına hitap eden araçları ile kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün yükselen değerlerinden birisi olduğunu da söyleyebiliriz.

Aracın performans ve motor seçenekleri anlamında da normalden çok daha farklı seçenekleri sizlere sunacağından dolayı her türlü kullanım şekli için satın alabileceğiniz 40 serisi araç modellerinden birini seçebileceksiniz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni haberleri sitemiz içerisinden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Volkswagen Amarok V6 Motor ile Geliyor başlıklı yazımızda 2017 model otomobil haberleri, 2017 Volkswagen Amarok ve 2017 volkswagen amarok fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here