2016 Skoda Atero Coupe Modeli ile Büyülemeye Geliyor

0
507

Bugün ki yazımızda Skoda SUV araçlar sınıfına yakın bir zaman dilimi içerisinde katılacak olan en yeni modeli çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Çek Cumhuriyeti tarafından zaman içerisinde yavaş yavaş Almanya’ya devredilen bu mükemmel otomobil markası tarafından geliştirilen modeller çok ciddi anlamda ilgi görüyor demek de yanlış olmaz.

2016 Skoda Atero Coupe, görüntüsü ve donanım özellikleri açısından yeni senenin en çok konuşulan ve en çok ilgi gören araçlarından birisi olacak gibi de görünüyor. Detayların internet üzerinde sunulması ile birlikte birçok farklı kanal tarafından ön plana çıkarılan araç ile alakalı olarak bir inceleme yazısı da bizler sizlere sunmak istedik.

Aracın tasarım seçenekleri ve motor seçenekleri anlamında çok farklı standartlar gözetilerek üretilmesi zaten başlı başına konuşulması gereken unsurlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Lafı daha fazla uzatmadan resmi ile dahi herkesi etkileyebilecek bu mükemmel araç modeline dair elimize geçen haberleri sizlere sunmak istiyoruz.

2016 Skoda Atero Coupe Teknik Özellikleri

Araç tam bir performans canavar olacak şekilde tasarlandı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde o kadar geniş kitlelerce konuşulan bir araba oldu ki marka önden aracın tüm seçeneklerini sizlere sunma yoluna gitti. Motor segmenti ile alakalı olarak henüz net bilgiler açıklanmadı ancak yakın bir zaman dilimi içerisinde daha fazlasını inceleyebilme şansına da sahip olacağız.

1.4 ve 1.8 üniteleri ile birlikte gelmesini beklediğimiz aracımız içerisinde hız sınırlarını zorlamadan uzak, son derece performanslı ve konforlu yolculuklar yapmak mümkün hale gelecek. Kısacası kendi devrimini yaratan Skoda markasının 2016 yılında yapmış olduğu yeni araç modellerine dair şovu daha yakından incelemeye de devam edeceğiz gibi görünüyor.

Türkiye genelinde araçların motor standartları dikkate alındığı zaman aslında bu motor ünitelerinin çıkarılacak olması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Araç, her şekli ile sizlere çok daha modern seçenekleri sunacak. Görüntüsü ile de zaten diğer segment araçlarına nazaran daha iyisini sizlere sunma yoluna da gidecek demek mümkün.

2016 Skoda Atero Coupe İç ve Dış Tasarım

Spor araç kavramının sınırlarını ciddi anlamda zorlayan Skoda şirketinin tabularını yıkarak mükemmel bir işçiliğe imza attığı bu araç ile birlikte bakış açılarımız tam anlamı ile değişecek ve çok daha iyi seçenekler ile alakalı olarak bilgi edineceğiz. Tek kapılı bir araç modeli olması zaten başlı başına bir yenilik olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Dış kasa yapısı arka noktada özellikle BMW araçlarına benzerliği ile dikkat çekse de görüntü tam anlamı ile spor seçenekleri sizlere sunuyor. Kırmızı ve siyah renklerin ahenk ile dans ettirildiği aracın çelik jantlara sahip olması ve keskin kasa yapısı özellikle bu anlamda arayış içerisinde olan otomobil severler için son derece iyi seçenekleri sizlere sunuyor da diyebiliriz.

İç tasarım anlamında da yine kırmızı renkleri içerisinde barındıran konsepti, şoför kolaylığı için düşünülmüş konsol yerleşimi ve aynı zamanda spor görüntüsü ile birlikte sizlere sunabileceği en iyi seçenekleri sunan araç modellerinden birisi olarak da ön plana çıkıyor demek yanlış olmaz.

2016 Skoda Atero Coupe Ne Zaman Çıkacak?

Yakın bir zaman dilimi içerisinde resmi olarak satışa çıkarılacak olan araç için net bir tarih henüz bizlere iletilmedi ancak fiyat seçenekleri ile alakalı olarak da A+ ve A++ müşteri sınıfını hedefleyeceklerini da az çok tahmin edebilme şansına da sahip oluyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Kia Cerato Farkını Ortaya Koyacak başlıklı yazımızda 2016 kia cerato, 2016 kia cerato fiyatı ve 2016 kia cerato iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here