2016 Renault Talisman Yakıt Tüketimi

0
648

Otomobil dünyasında bomba etkisi yaratan ve her geçen gün ortaya çıkan detaylarıyla kendine hayran bırakan Renault Talisman modeli şimdi de dikkat çekici yakıt tüketim değerleriyle karşımıza çıkıyor. Henüz satışa sunulmayan Talisman modelinin şimdiden bu derece yoğun bir ilgi görmesi aracın satışa sunulduktan sonra elde edeceği başarı hakkında ipuçları vermektedir.

renault talisman iç mekan

1.6 litrelik dizel motor seçeneğinde araç iki farklı güç seçeneğiyle karşımıza gelecek. 130 hp ve 160 hp güç seçeneklerine sahip olacak olan Renault Talisman ortalama yakıt tüketiminin 3.7 litre ile 5.5 litre arasında değişeceği belirtiliyor. Motorun dizel olması yakıt tüketiminde ciddi manada bir tasarruf sağlamakta olup sağladığı güç sayesinde de performans konusunda taviz vermemektedir.

Düşük yakıt tüketim değerlerinin yanı sıra Renault Talisman modeli düşük emisyon değerleriyle çevreci bir araç olduğunu da çok açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadır. Fabrika verilerinde aracın kilometrede 94 gr ile 125 gr arasında bir emisyon değerine sahip olacağı belirtiliyor.

Henüz aracın ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat bilgileri gizliliğini korumaktadır.

renault talisman fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Fiyatı ve Yakıt Tüketimi (Güncellendi) başlıklı yazımızda fiat aegea fiyatı, fiat aegea ne zaman çıkacak ve fiat aegea yakıtı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here