Guncellendi : 07 Mayıs 2016

2016 Porsche 718 Cayman Türkiye Teknik Detayları Netleşti

Araç İncelemeleri Cagkan SezginBu yazımızda birçok kişinin merak ile beklediği konulardan birisi olan Porsche 718 Cayman modeli ile alakalı olarak önemli detayları paylaşacak ve aslında merak ile beklediğiniz seçenekler ile alakalı tüm soru işaretlerinize haberimiz ile net olarak yanıt vereceğiz. Yakında yepyeni bir Porsche modeli bizlerle birlikte olacak diyebiliriz aslında.

Porsche Cayman 718 Türkiye modeli ile alakalı olarak tüm resmileşen detayları internet üzerinde açıkladı ve herkesin bilgisine sundu. Türkiye’de son dönemlerde özellikle spor araba modellerine tutkun olan kişilerin fazlası ile araştırma konusuna değindiği unsurlardan birisi olan Cayman, yakın bir zaman dilimi içerisinde 2016 modeli ile birlikte ülkemiz sınırları içerisinde resmen satışa çıkacak.

Bildiğimiz tasarım çizgisinden en ufak bir sapma dahi olmadan yine karşımıza çıkacak olan aracımızın teknik özellikleri ile alakalı olarak bazı çarpıcı yenilikler dikkat çekiyor. Hal böyle olunca bizlerde sitemiz içerisinde resimleri de dahil olmak üzere sizlere kapsamlı bir şekilde bilgi sunma amacı içerisine girdik diyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan incelememize geçelim.

2016 Porsche Cayman 718 Türkiye Teknik Özellikleri

Ülkemizde her zaman en çok satan üst segment araç modellerinden birisi olarak ön plana çıkan Porsche Cayman, 2016 modeli ile birlikte motor özellikleri anlamında da kendi devrimini yarattı. Motor özellikleri anlamında ülkemiz sınırlarına özel olarak yine bir model geliştirdi ve yakın bir zaman dilimi içerisinde resmi olarak satışa çıkacak.

Aracın teknik detayları incelendiği zaman yine sürüş stilinize ve bütçe olarak da kendinize en uygun seçeneği seçebilmeniz adına yeni motor seçenekleri ile gelecek Cayman 718, aynı zamanda tasarım renkleri ile de birlikte her noktadan insana hitap etmeyi ihmal etmiyor. Dolayısı ile günümüzün en ilgi çeken araç modellerinden birisi olacak diyebiliriz. Elimize geçen bilgiler şu şekilde;

2.0 LT – 300 Beygir – 380 NM Tork – Turbo Benzinli Motor – 6 İleri Manuel ve 7 İleri PDK Şanzıman – Maksimum Hız 275 KM/S

2.5 LT – 350 Beygir – 420 NM Tork – Turbo Benzinli Motor – 6 İleri Manuel ve 7 İleri PDK Şanzıman – Maksimum Hız 275 KM/S

gibi seçenekleri ile hız anlamında da iki ayrı motor seçeneğini sizlere sunan harika bir model geliyor diyebiliriz.

2016 Porsche Cayman 718 İç ve Dış Tasarım

Tasarımı ile aslında kendi çizgisinden çok fazla ödün vermeyen Porsche modellerinden birisi olarak dikkatleri çekse de tam bir sportif araç modelleri içerisine yer alacak. Dış kısımda metalik boyada farklı renk seçeneklerinin olması ve alıştığımız çelik jant ve filmli cam modellerinin kullanılması sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere sürpriz olmadı.

İç mekanda ise kompakt dizayn dikkat çekiyor. Yine tek kapılı olarak gelecek aracımızda deri koltuk döşemeleri, elektronik göstergeler ön planda olacak gibi görünüyor. Bununla birlikte güvenlik önlemleri açısından da günümüz teknoloji imkanlarının fazlası ile zorlandığı bir araç modeli olduğunu da ek olarak söylemekte herhangi bir sakınca görmüyoruz.

2016 Porsche Cayman 718 Fiyatı

Henüz bu konu ile alakalı olarak net bir açıklama online olarak da yapılmadı fakat yakın bir zaman dilimi içerisinde çeşitli detayların sunulmasının ardından ilk haberi sitemiz içerisinde bulabilme şansına sahip olacaksınız. Şirket, bu anlamda aracı tanımanız adına da bir tanıtım filmi hazırlamayı ihmal etmedi.

Tanıtım filmi içerisinde aracın görünümü ile alakalı olarak hemen hemen tüm seçenekleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gelecek dönemde meydana gelebilecek olan farklılıkları da bu video güncellemesi içerisinde yine bulma şansına sahip olacaksınız. Daha fazla haber ve bilgi için günlük olarak sitemizi ziyaret etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımız olan 2017 Jaguar XF Sportbrake Fark Yaratacak başlıklı yazımızda 2017 jaguar xf sportbrake, 2017 jaguar xf sportbrake iç ve dış tasarım ve 2017 jaguar xf sportbrake ne zaman satışa çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Cagkan Sezgin {Cagkan Sezgin}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir