2016 Opel Mokka İncelemesi ve Fiyatları

0
824

2016 Model Opel Mokka İncelemesi ve Fiyatı

Üstün Alman teknolojisinin estetik ile buluştuğu araçlardan birisi olan Opel Mokka, kısa süre içerisinde kendi segmentinin en çok dikkat çeken araç tiplerinden birisi olarak dikkat çekti. 4×4 sınıfı için geliştirilen ve aile aracı konsepti için de çok uygun olan aracın kalitesi her geçen gün çok daha ciddi düzeylere ulaşıyor da diyebiliriz.

Opel Mokka 2016 modeli ile birlikte de önceki modellerine nazaran ciddi bir farklılık yarattı ve ortaya görsel anlamda da ilgi çekici seçenekler sundu. Aracın teknolojik ve bir o kadar da güvenilir yapıda olması, fark yaratan bir diğer özellik olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Bu mükemmel aracı daha yakından inceleyelim.

Opel Mokka Teknik Özellikleri

Birçok farklı motor sınıfında birçok farklı yakıt seçeneğini sizlere sunan bu mükemmel araç, şanzıman seçenekleri anlamında da sizlerin gereksinimine en uygun şekilde geliştirildi. Aracın birçok farklı model seçeneği var ancak teknik özellik seçeneklerini daha yakından inceleyerek fikir edinecek olursak;

  • 6 LT. Ecotec 115 HP Start – Stop Benzin (5 İleri Manuel Şanzıman) 4 Silindir
  • 4 LT. Turbo Ecotec 140 HP Start – Stop Benzin (6 İleri Manuel Şanzıman) 4 Silindir
  • 4 LT. Ecotec 115 HP Benzin (6 İleri Manuel Otomatik) 4 Silindir
  • 6 LT. CDTi Ecotec 136 HP Start – Stop Dizel (6 İleri Manuel Şanzıman) 4 Silindir
  • 6 LT. CDTi Ecotec 136 HP Start – Stop Dizel (6 İleri Manuel Şanzıman) 4 Silindir
  • 6 LT. CDTi Ecotec 136 HP Start – Stop Dizel (6 İleri Manuel Otomatik) 4 Silindir

gibi seçenekleri ile her anlamda farkı sizlere sunan son derece kaliteli ve bir o kadar da performanslı araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Opel Mokka 4×4 deneyimi konusunda da sınıfının en iyi araçlarından birisi durumunda. Son donanım otomobil teknolojileri ile de fark yaratan bir araç. Aynı zamanda kalite yakalanıyor da diyebiliriz.

Opel Mokka 2016 Fiyat Listesi

Opel Mokka, 2016 modeli ile birlikte sizlere aynı zamanda uygun fiyatlı seçenekler sunuyor da diyebiliriz. 69.500 Tl başlangıç fiyatı ile birlikte birçok farklı seçenek sizlere sunuluyor. Opel Mokka model seçenekleri aşağıdaki gibidir;

  • Opel Mokka Enjoy
  • Opel Mokka Cosmo
  • Opel Mokka Design

Olarak araca farklı yakıt ve motor seçenekleri ile sahip olabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Aracın tasarımı ve güvenlik seçenekleri ile alakalı olarak da bilgi edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Opel Mokka 2016 Güvenlik

Sürüşe Duyarlı Ön Far: En zor virajlarda dahi aracınızın farları algılama yaparak kendisini viraja doğru yöneltsin.

Şerit İhlali Uyarı Sistemi (LDW): Aracınızın şerit dışına çıkması durumunda sizi ciddi şekilde uyaran ön panel.

Ön ve Arka Çarpışma İkazı: Arka stop kısmında uyarı sistemi olduğu gibi ön kısımda da çarpışma ikaz sisteminiz mevcut.

Trafik İşareti Tespit Sistemi: Aracınız, yaklaşan trafik işaretçilerini algılar ve sizleri bu anlamda uyarır.

Geri Görüş Desteği: Aracınızda geri giderken dahili arka kamera sistemi ile yolu daha net görün.

gibi güvenlik önlemlerini sunuyor. Daha sayamadığımız birçok farklı teknolojik imkan da sizlere sunuyor. Dünya standartlarında ki kasa tasarımı ile de sizlere asil ve üstün Alman teknolojisini tek seferde sunuyor da diyebiliriz.

Opel Mokka yakıt tüketimi konusunda da sınıfının en iyi araçlarından birisi olarak dikkat çekiyor. 4×4 deneyimini sizlere sunmasına rağmen şehiriçi seyahatlerinizde en uygun yakıt imkanlarını da güvenilir olarak sizlere sunuyor diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni 2017 Renault Scenic Teknik inceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda Renault Scenic, Renault Scenic 2017 ve Renault Scenic fiyat hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here