2016 Model Nissan Modellerinde Tatil Hediyesi Geliyor

0
694

Bugün sizlerle birlikte 2016 model Nissan araba modelleri ile birlikte sizlere sunulan mükemmel ötesi seçeneklerden bahsedeceğiz ve Mart ayının sonlarında inceleme altına aldığımız tüm markalar arasında en avantajlı seçenekleri sizlere sunan Nissan markasını inceleyeceğiz. Zaman içerisinde ülkemizde olmazsa olmaz markalardan birisi haline geldikleri zaten aşikar bir detay.

Nissan kampanyaları ile alakalı olarak geçmişten günümüze sunulan seçeneklerden ziyade yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sunulabilecek en iyi seçeneklerden birisi sizlere sunuluyor. Tatil hazırlıklarınızda Nissan markası da sizlere her şekilde destek oluyor ve bununla birlikte sıfır otomobil almanız için de sizlere teşvik sağlıyor.

Sıfır Nissan Binek Otomobil Alanlara Tatil Hediye Çekleri

Nissan markasının sürekli genişleyen müşteri kitlesi daha da hızlı bir şekilde genişlesin diye yaz aylarının da gelmesi ile birlikte pazarlama stratejileri ile alakalı olarak da çok ciddi bir adım atılıyor diyebiliriz. Seçili araçları sıfır bir şekilde satın aldığınız zaman aşağıdaki listede yer aldığı şekilde tatil hediye çekleri kazanabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Modeller ve kazanacağınız tatil hediye çekleri aşağıdaki gibidir;

Nissan Micra – 1500 TL Tatil Hediye Çeki

Nissan Juke, Nissan Quashqai ve Nissan X-Trail – 2500 TL Tatil Hediye Çeki

Seçeneklerini sıfır model olarak satın aldığınız takdirde sorunsuz bir şekilde tatil hakkına sahip oluyorsunuz. Nissan, 2016 model araçlarında sunduğu imkanları sadece bununla da sınırlı tutmuyor. Herkes satın alabilsin diye kredi faizlerinde de büyük indirimler sağlıyor.

2016 Nissan Araba Kredi Faiz Oranları Avantajı

Kredi alarak Nissan otomobil sahibi olmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli seçenek kredi faiz oranlarıdır. Nissan markasından alacağınız sıfır model otomobillerde Mart ayı boyunca 20 ay vade ile birlikte %0,89 faiz oranlarını değerlendirme altına alma şansına da sahip oluyorsunuz.

Bu faiz oranları 20.000 TL kredi alımlarınız için geçerlidir. Nissan Quashqai ve X-Trafil modellerinde 50.000 TL kredi için geçerli oranlardır. Faiz oranları ile alakalı olarak daha fazla avantajlı seçenek inceleme amacı içerisinde iseniz sizlere en yakın Nissan yetkili bayiliklerine giderek sorunsuz bir şekilde bilgi alma şansına da sahip olabiliyorsunuz.

2015 Model Nissan Araba Modellerinde de İndirimler Var

Nissan sezon indirimleri kapsamında müşteri kitlesine çok daha kolay bir şekilde ulaşmak ve en iyi seçenekleri sunabilmek için önceki sene otomobillerinde de çok ciddi bir indirim süreci içerisine giriyor. 2015 model sıfır Nissan araba modelleri almak için tek yapmanız gereken bayiliklere giderek bilgi almak.

2015 modellerde de yukarıdaki gibi indirim seçenekleri ve uygun kredi faiz oranları sizleri bekliyor. Tatil hediye çeki kampanyasından yararlanmak isterseniz bu kampanya 2015 yılı sıfır model araçları için de geçerli fiyatlar olarak ön planda diyebiliriz.

2016 Model Nissan Araba Fiyatları

Herkes sıfır otomobil sahibi olabilsin diye Nissan markası uygun fiyatlı seçenekleri sizler ile birlikte buluşturuyor. Satın alma esnasında sunduğu uygun fiyatlı kredi seçenekleri ile birlikte doğrudan otomobil alımlarınızda da kredi seçeneklerinde avantajlı imkanlar sunuluyor.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek 2016 model sıfır Nissan otomobil fiyatları ile alakalı olarak net bir şekilde bilgi sahibi olabileceksiniz. Sitemiz içerisinde yakın bir zaman dilimi içerisinde sizlere diğer markalar ile alakalı olarak da en yeni fiyat ve kampanya seçeneklerini sunma yoluna gideceğiz. Soru ve sorunlarınız için yorum alanlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Honda Civic Alacaklar Ödemeye Eylül’de Başlıyor başlıklı yazımızda 2016 Honda Civic kampanyaları, 2016 model Honda Civic ve Honda Araç Kredisi Kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here