2016 Model Honda Civic Alacaklar Ödemeye Eylül’de Başlıyor

0
95

Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil modellerinden birisi olarak dikkat çeken Honda Civic modeli ile alakalı olarak müşterileri kendilerine çekmeye yönelik olarak çok ciddi adımlar atılmaya devam ediyor. Birkaç senelik dilim içerisinde marka, ülkemizde hatırı sayılır bir şekilde kendisini ön plana çıkarmayı da başardı demek mümkün.

2016 model Honda Civic, tasarımı ve teknik özellikleri ile yine fark yaratıyor. Sıfır otomobil alımları için kampanyaları bekleyen müşteriler için ise mükemmel bir fırsat ayı içerisindeyiz. Mart ayı, tüm araç markaları için olmazsa olmaz kampanya süreçlerinden birisi oluyor. Honda tutkunları ise çok ciddi anlamda indirimlerden yararlanıyor.

2016 Sıfır Model Honda Civic Sedan Fiyatları

Spor görünümü ve özellikle modifiyeye yatkınlığı ile dikkat çeken bu araç modelinin gençler için bir tutku haline geldiğini de net olarak söyleyebiliriz. Bu noktada öncelikle sizleri fiyat anlamında bilgilendirmek istiyoruz. Honda şirketinde Bahar ayı indirimleri kapsamında mükemmel seçenekler sizlere sunulmaya devam ediyor.

2016 Honda Civic kampanyaları kapsamında şuan için Sedan modelinde 59.900 TL’den başlayan mükemmel fiyatlar ile araç sahibi olabiliyorsunuz. Normal şartlarda 65.000 TL dolaylarında bir satış rakamı ile sizlere sunulan bu aracın bu denli indirimli bir şekilde sizlere sunulması da ayrıca dikkat çeken ve dikkat edilmesi gereken bir unsur olduğunu unutmamak gerekiyor.

Honda Müşterileri Şimdi Alıyor, Eylül’de Ödemeye Başlıyor

Sıfır model bir araç alacaksanız ödeme anlamında da sizlere mümkün mertebe kolaylıklar sunulmaya devam ediyor. Mart ayı içerisinde indirimli fiyatlar ile 2016 Honda Civic Sedan aracını sıfır olarak almak için girişimde bulunan herkes, ödemelerine Eylül ayı içerisinde başlıyor ve bu anlamda büyük bir avantaj elde ediyor.

Bu olanaklardan yararlanabilmeniz için süreciniz son derece kısa. Mart ayı içerisinde indirimli ve bir o kadar da kolay ödeme seçenekleri sunan Bahar seçeneklerinden yararlanırsanız kısa süre içerisinde sizlerin karlı çıkacağı da yine aşikar olan konulardan birisi olarak dikkat çekiyor. Honda’nın bu sürecini kaçırmamak gerekiyor.

Honda Araç Kredisi Kampanyaları

civic-sedan-kampanyasi

Honda markası sizlere sunduğu bunca mükemmel olanak ile birlikte aynı zamanda çeşitli kolaylıklar sunmaya da devam ediyor. Garanti Bankası ve diğer Koç Finans kuruluşlarından alacağınız kredilerinizde %0,92 gibi bir oran ile son derece uygun bir şekilde araç kredisi alabilir ve sıfır otomobil sahibi olabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Bu bankalar dışında alacağınız kredilerde bankaların kendi uyguladıkları kredi faiz politikaları geçerli olup başvurularınızın reddedilmesi gibi durumlarda firma kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Bunun için öncelikle yetkili satış merkezlerine giderek araçlar ile alakalı olarak kesin bilgiler alabilir ve kampanya detayları hakkında da net bilgi edinebilme şansına erişebilirsiniz.

Honda Test Sürüşü Günleri Devam Ediyor

Resmi internet sitesine girdiğiniz zaman şirketin geçmişten beri yürütmekte olduğu kullanıcıyı bilgilendirmek ve güven sunmak amaçlı TEST SÜRÜŞÜ GÜNLERİ halen devam ediyor. Resmi internet sitesi içerisinde yer alan formu doldurarak size en yakın bayinin ulaşmasını sağlayabilir ve kısa süre içerisinde istediğiniz tüm araçları kullanarak deneyim edebilme şansına erişebilirsiniz.

Honda Civic Mart ayı kampanyaları kapsamında sunulan seçenekleri her ne olursa olsun değerlendirmek gerekiyor. Bu denli uygun fiyatlar ve uygun kredi faiz oranları sayesinde sıfır bir otomobil sahibi olmak çok daha kolay. Detaylı bilgi için resmi internet sitesini ziyaret ederek ya da BURAYA TIKLAYARAK bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Citroen Sıfır Araç Alımlarınızda İndirim Günleri başlıklı yazımızda Citroen araç kredisi oranları, Citroen Sıfır Araç ve Citroen Sıfır Araç Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here