2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal Tanıtıldı

0
362

Bugün ki makalemizde 2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal incelemesi yaparak araç ile alakalı olarak elimize geçen ilk bilgileri siz değerli okuyucularımıza sunacak ve fikir sahibi olmanız için elimizden geleni yapacağız. Mercedes, bildiğimiz gibi her sene müşterilerine bazı yenilikler sunma konusunda somut adımlar atmayı başarıyor.

Mercedes markası bu sene yeni bir seri ile birlikte karşımıza çıkma hazırlığı içerisinde. Bu seneye özel olarak geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde yapılan bir lansman ile birlikte tanıtılan Larte Design serisi ile birlikte aslında yenilikçi bir kimliğe bürünen markanın piyasada daha çok konuşulma amacı içerisine girdiğini söyleyebiliriz sanırım.

2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal Teknik Özellikleri

Aracın motor seçenekleri ve teknik kapasitesi ile alakalı olarak henüz net açıklamalar yapılmadı ancak birkaç haftalık dilim içerisinde internet üzerinde bu anlamda yeni seçeneklerin sunulacağını ve kamuoyu bilgilendirmesi yapılacağını da biliyoruz. Mercedes ne olursa olsun çizgisini bozmayan bir marka kimliğinden sıyrılmama amacında.

Tasarım anlamında araç ile alakalı olarak elimize geçen resimleri sizlere galeri halinde sunmak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak amacı içerisindeyiz.

2016 Larte Design Mercedes GLS Black Crystal Resimleri

Yukarıdaki resimlerde de görebileceğiniz üzere araç her anlamda Mercedes markasının imzasını taşıyor. Mercedes, imzasında biraz değişiklik yaratsa da aracın genel konsepti her ne olursa olsun markanın yıllardan beri süre gelen imzasını taşıyor. Araçta elde edilmek istenen görüntü ise çok daha farklı. Araca arkadan baktığınız zaman farklı bir araba modeli gibi görünüyor ancak araçta ki görselleştirmeler ve estetik algısı çok farklı bir boyuta getirilmiş diyebiliriz.

Performans anlamında yine mükemmel seçenekleri sizlere sunacak olan bu aracın kısa bir zaman dilimi içerisinde online ortamda da en çok konuşulan araçlardan birisi olacağı da aşikar gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan 2018 Model Mercedes-AMG C63 R Coupe Modeli Görüntülendi başlıklı yazımızda 2018 mercedes-amg c63 r coupe incelemesi, 2018 mercedes-amg c63 r coupe resimleri ve 2018 mercedes-amg c63 r coupe teknik özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here