2016 Lamborghini Centenario LP770-4 Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
161

2016 Lamborghini Centenario LP770-4 Fark Yaratıyor

Bugün ki haberimizde geçmişten beri merak ile beklenen seçeneklerden birisi olan Lamborghini Centenario LP770-4 modeli ile alakalı olarak tüm merak edilenleri araştırdık ve sizlere haberimiz içerisinde sunma yoluna gidiyoruz. Türkiye genelinde de bu tip araç modellerine çok fazla ilgi olduğunu söylesek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız.

2016 Lamborghini Centenario LP770-4 modeli, tasarımı ve performansı ile hız tutkunlarının ve stil arayanların en iyi seçeneklerinden birisi olarak da ön plana çıkacak. Dünyanın en büyük çaplı otomobil üreticilerinden birisi olan dikkat çeken marka, bu modeli ile tasarım anlamında çizgisinden de herhangi bir şekilde ödün vermiyor diyebiliriz.

2016 Lamborghini Centenario LP770-4 Teknik Özellikleri

Zaten bildiğiniz gibi her Lamborghini modelinde motor seçenekleri son derece üst düzey şekilde bizlere sunulmaya devam ediyor. Bu modelimizde de aslında bir insanı kendine bağlayacak mükemmel ötesi seçenekler olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz kanısındayım. Motor ve hız seçenekleri anlamında parmak ile gösterilecek otomobil modellerinden birisi olacak.

Yapılan denemelerde 0 – 300 KM/S değerine tamı tamına 23,5 saniyede ulaştığı tespit edilen aracın maksimum 350 KM hız sınırına ulaştığına dair de haberler yayınlandı. Kısacası her şekli ile aracın tam bir performans canavarı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ancak şuan için motor sınıf ve özellikleri ile alakalı olarak net bilgiler açıklanmadığı için sitemiz içerisinde sizlere net bilgi sunamıyoruz. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha fazlası gelecek.

2016 Lamborghini Centenario LP770-4 İç ve Dış Tasarım

Gerçek anlamda bir tasarım harikası olan aracımızda sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere spor bir görünüm hakim. Spor tasarımının yanında üzerinde ki mat boyası ve bununla birlikte çelik jantı farklı bir hava katıyor da diyebilmekteyiz. Ancak aracın normalden çok daha fazla yere yakın olması, ülkemiz yolları için bir nevi handikap olarak da nitelendirilebilir.

Bununla birlikte iç mekana baktığımız zaman yine spor bir konsept bizleri karşılıyor. Araç, deri koltuk döşemeleri ve geniş koltuk aralıkları ile herkes için son derece rahat bir yolculuk deneyimi sunuyor desek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız. Bununla birlikte mekanik aksamında ki teknolojik detaylar da sizleri ciddi şekilde kendisine hayran bırakacak nitelik taşıyor.

2016 Lamborghini Centenario Güvenlik

Güvenlik önlemleri anlamında da bu denli yüksek hız değerlerine ulaşan bir aracın ne kadar ön plana çıkabileceğini de net olarak görebilme şansına sahip oluyorsunuz. Türkiye genelinde kullanmak için fazlası ile süratli bir araç olan ancak zaman içerisinde gelmesi muhtemel olan model, güvenlik önlemleri ile de etkileyici olanaklar tanıyor.

Aracın içerisinde G kuvveti hesaplama kiti dahi yer alıyor. Bunun dışında şoför ve yolcu güvenliği için mümkün olan her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü de net olarak söyleyebiliriz. Tabi ki daha kapsamlı seçenekler ile alakalı olarak sitemiz içerisinde yakında yeni bir inceleme yazısı daha sizlere sunulacak.

2016 Lamborghini Centenario Fiyatı Ne Olacak?

Her zaman olduğu gibi A+ ve A++ müşteri kitlesine hitap eden bir araç modeli olarak dikkatleri çekiyor desen sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız. Türkiye genelinde her geçen gün büyüyen bir furya söz konusu ve bu araba modelinin özellikle zengin kesim tarafından getirilme ihtimalinin olduğunu da düşündüğümüz zaman yakında ülkemizde görebiliriz.

Fiyat seçenekleri ile alakalı olarak net bir şey henüz söyleyemiyoruz ancak söylentiler 1.9 milyon $ .Yakın bir zaman dilimi içerisinde sitemizde bu konuya yönelik net bilgi vereceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Tesla Model S Teknik İnceleme ve Fiyatı başlıklı yazımızda 2016 Yeni Tesla Model S, 2016 Yeni Tesla Model S fiyat ve 2016 Yeni Tesla Model tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here