2016 Hyundai Ocak Kampanyası

0
585
Hyundai Accent
Hyundai Accent

Dünyada ve tabii ki Türkiye’de yıl sonunda yapılan araç kampanyaları, otomobil piyasasını oldukça hareketlendirmiş durumda. Türkiye’nin en çok satan arabala markalarından biri olan Hyundai de 2016 yılının yeni kampanyalarını duyuran firmalar arasında.

Güney Kore devi Hyundai, geçtiğimiz yıl yakalanan başarıyı yeniden tekrarlamak için Ocak ayından itibaren yeni kampanyalar başlattığını duyurdu. Firma tarafından yapılan açıklamada 2016’da Hyundai sahibi olmak isteyen müşterilerini birbirinden avantajlı kampanyalar bekliyor. Hyundai’nin en çok tercih edilen modellerinden Accent Era, firmanın yaptığı kampanyalarda başı çekiyor.

Hyundai Accent Blue
Hyundai Accent Blue

ACCENT’TE YÜZDE 0 FAİZ AVANTAJI

2016 model Hyundai Blue Era’lar için çekeceğini kredilerde büyük kolaylıklar sağlanıyor. 15 bin TL’lik kredi için 15 ay ve yüzde sıfır faizi müşterilerine sunan Hyundai’nin bu kampanyayı sadece benzinli araçlar için geçerli kıldığını hatırlatmamızda fayda var.

Hyundai Accent Blue Era İncelemesi

i10’DA 15 BİN TL 15 AY AVANTAJI

Hyundai’nin en küçük sınıf ve en çok satan araba modellerinden biri olan i10’da da Ocak ayı kampaynası firma tarafından duyuruldu. Yapılan açıklamada avantajlı faiz kampanyalarının yanı sıra nakit alımlarda da büyük kolaylıklar sağlanıyor. Kampanyanın detayında ise Hyundai i10 için 15 bin TL kredi alımlarında 15 ay yüzde sıfır faiz seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra dilerseniz 3000 TL’lik indirimle yepyeni sıfır kilometre Hyundai i10’a kavuşma şansı elde edebilirsiniz.

Hyundai i20
Hyundai i20

HYUNDAI i20’DE 2500 TL FİYAT AVANTAJI

Hyundai modellerinde kampanyalar ve Ocak ayı indirimlerinde i20’de yerini almış durumda. Yine Hyundai’nin en çok dikkat çeken modellerinden i20’de Ocak ayı kampanyalarını yakalamanız mümkün. Ocak ayı sonuna kadar devam eden indirimlerle hayalinizdeki Hyundai’i alabilirsiniz. Firmanın i20 için belirlediği koşullarda uygun kredi indirimlerinin yanı sıra nakit alımlarda anında kampanyalarda yararlanabileceksiniz. 15 bin TL krediye 15 ay ve yüzde sıfır faiz imkanının yanı sıra nakit alımlarda 2500 TL fiyat avantajından faydalanmak için Hyundai i20’yi tercih edebilirsiniz.

Hyundai i20 Coupe Genel İncelemesi

i30’DA 3000 TL VE YÜZDE SIFIR FAİZ

7 ileri DCT şanzıman teknolojisine sahip Hyundai i30’larda da Ocak ayı kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yüzde 20’ye varan yakın ekonomisi sloganı ile satışta bulunan Hyundai i30 modellerinde faiz ve nakit avantajlarından yararlanmanız mümkün. Hyundai i30 için belirlenen Ocak kampanyası ise 15 bin TL için 15 ay ve yüzde 0 faiz imkanının yanı sıra anında 3000 TL fiyat avantajı yakalamanız mümkün olacak.

Hyundai i30
Hyundai i30

ELANTRA İÇİN AVANTAJ 2000 TL

Güney Kore devi Hyundai’nin Türkiye pazarında Ocak ayı kampanyası olarak duyurduğu modellerden birisi de Elantra. Hyundai Elantra’larda 15 bin TL kredi miktarına 15 ay ve yüzde 0 faiz avantajı fırsatından yararlanmanız mümkün. Ayrıca 2000 TL fiyat avantaj ıda Hyundai Elantralarda sizi bekliyor olacak.

 

Bir önceki yazımız olan Araç Kampanyaları İkinci Eli Vurdu başlıklı yazımızda araba kampanya, ikinci el araba ve ne zaman araba alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here