2016 Ford Kuga Teknik İnceleme ve Fiyatları

0
193

2016 Ford Kuga Teknik İnceleme ve Fiyatı

Türkiye’de en ideal aile aracı dediğimiz zaman ön plana çıkacak araçlardan birisi olan Ford Kuga, şık tasarımı ve modern seçenekleri ile dikkat çekiyor. Günümüz standartları içerisinde en modern ve esnek tasarım seçeneklerini sizlere sunan Kuga ile birlikte rahat, konforlu ve bir o kadar da güvenli yolculuklar sizlere sunuluyor.

Ford Kuga 2016 modeli ile birlikte daha modern seçenekleri sizlere sunma yoluna gidiyor. 2015 modelinin hali hazırdaki seçenekleri ile satışa sunulmaya devam ettiği aracın göze çarpan birçok önemli özelliği olduğunu da net bir şekilde söyleyebiliriz.

Ford Kuga Teknik Özellikleri

Teknik detayları anlamında günümüzün en iyi binek aile araçlarından birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz. Motor ve yakıt seçenekleri anlamında da üç ayrı seçeneği sizlere sunan aracımızın genel itibari ile motor kapasitesi ile alakalı seçeneklerini de yakından incelemek istiyoruz. Ford Kuga teknik özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 5 Litre 150 PS ve 1.5 LT 182 PS EcoBoost Benzinli Motor
  • 0 Litre 180 PS Duratorq TDCi Dizel Motor Seçeneği
  • 1603 – 406 Litre Oturma Düzenine Göre Bagaj Hacmi
  • 60 Litre Yakıt Tankı
  • Düz ve Otomatik Şanzıman Seçenekleri

gibi seçenekleri ile dikkat çekiyor. Özellikle benzinli ve dizel yakıt seçeneklerini sizlere sunması fark yaratan bir detay olarak öne çıktığı gibi aynı zamanda geniş bagaj hacmi ile tam bir aile sınıfı aracı olarak dikkat çekiyor.

Ford Kuga Güvenlik

SYNC Acil Yardım Sistemi: Günümüz akıllı telefon sistemlerinde kullanılan SYNC sisteminin elinizin altına taşınmasını sağlayan Kuga, tek bir tuş ile acil yardım çağrısı yapmanızı sağlıyor.

Kör Nokta Uyarı Sistemi: Dikiz aynalarınızın göremediği noktalarda da sizlere yardımcı olan sistem ile birlikte çok daha güvenli yolculuklar sizleri bekliyor.

Şerit Takip Sistemi: Her ne olursa olsun aracınızda uyuma riskiniz de dahil olmak üzere kendisini iki şerit arasına sabitleyen otomatik sistem ile daha güvenli yolculuklar.

Sürücü Dikkat Takip Sistemi: Bu sistem sayesinde aracınız sizin davranışlarınızı izliyor. Yorgunluk sezdiği zaman ise gösterge panelinden sizlere mola vermeniz için uyarı yapıyor.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi: Bu sistem sayesinde en dik yokuşlarda bile aracınız sizlere rahat bir kalkış deneyimi sunabilmek adına etkin seçenekler sunuyor.

gibi özellikleri ile güvenli ve rahat yolculuklar için çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyor. Ford Kuga, sizlere konfor açısından da standartların üstünde bir deneyim sunuyor da diyebiliriz.

Ford Kuga Fiyatları

4×4 deneyimini sizlere aile aracı konseptinde sunan bu mükemmel aracın kısa bir zaman dilimi içerisinde ilgi görmesi ile birlikte markanın çok daha kapsamlı çalışmaları sonucu fiyat seçeneklerinde de çok ciddi bir azalma meydana geldi diyebiliriz.

Ford Kuga 2.el olarak internet üzerinden alımını yapabileceğiniz araçlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Ford markası resmi internet sitesi içerisinde bu araç ile alakalı olarak sıfır model tanıtımı da kapsamlı bir şekilde yer alıyor. Aynı zamanda fiyat seçenekleri anlamında da fark yaratan bir otomobil durumunda.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>      Liste Fiyatı            Kredili Fiyat        Peşin Fiyat

1.5L EcoBoost 150PS 2WD Yeni Trend X             92.605 TL             88.940 TL             88.940 TL

1.5L EcoBoost 182PS A/T AWD Yeni Trend X       95.605 TL             91.820 TL             91.820 TL

1.5L EcoBoost 182PS A/T AWD Yeni Titanium       107.910 TL           103.630 TL           103.630 TL

1.5L EcoBoost 182PS A/T AWD Yeni Selective        112.090 TL           107.645 TL           107.645 TL

2.0L TDCI 180PS PowerShift AWD Yeni Selective   175.445 TL           168.500 TL           168.500 TL

Ford Kuga Yorumları

Araç maksimum güvenlik ve günümüz modern araç teknolojilerine dair en iyi seçenekleri sizlere sunduğundan dolayı tercih sebebi olan bir otomobil modeli olarak da dikkat çekiyor. Bununla birlikte müşterilerinin de son derece olumlu puan verdiği 4×4 aile araçlarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Ford Kuga 2016 resim galerisi için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Hyundai i20 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda Hyundai İ20, Hyundai i20 Fiyat Listesi ve Hyundai i20 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here