2016 Dacia Sandero’lara %0.99 Kredi Faizi ile Sahip Olun

0
642

Bugün sizlere ilginizi çekebilecek haberlerden birisi olan Dacia kampanyaları ile alakalı olarak bilgiler vereceğiz. Bildiğimiz gibi kısa bir zaman içerisinde araç modellerinde çok ciddi şekilde modernleşme yoluna giden ve herkesin beklentilerini karşılayan Dacia, Sandero modelinde Stepway tasarımını 2016 yılında çok daha ciddi bir şekilde katladı da diyebilme şansına sahibiz.

2016 model sıfır araç kampanyaları konusunda birçok marka hareketli günler geçiriyor ancak 2016 yılının başlamasından bu yana Sandero Stepway modellerinin satışı ile yeniden üst sıralara tırmanan Dacia markasının kısa bir süre içerisinde bu modeli çok daha fazla göz önüne sokma çabasıdır. Başarılı olacaklar gibi de görünüyor. Araç kredisi konusunda özellikle Dacia markasından alacağınız araç modellerinde sizlere son derece avantajlı oranlar sunuluyor.

2016 Model Sıfır Dacia Sandero Kredi Kampanyası

Dacia markasının son dönemde en çok satan araç modellerinden birisi olarak ön plana çıkan Dacia Sandero için son derece uygun imkanlar ile kredi kampanyası başlatıldı. 2016 Mart ayına özel olarak sunulan bu kampanya kapsamında %0,99 kredi faiz oranları ile sıfır Dacia Sandero alabilme şansına da sahip olacaksınız. Detaytlar şu şekilde;

Mart ayı boyunca tüm yıllara ait alacağınız sıfır model Dacia Sandero modelleri için perakende satın alımlarınızda 24.000 TL kredi talebi, 24 ay vadeli kredi alımlarınızda %0,99 kredi faiz oranları ile birlikte uygun taksitlendirme imkanlarını da değerlendirme altına alarak araç sahibi olabileceksiniz. Kredi faiz oranları ise aşağıdaki gibi sunuluyor;

  • *24.000 TL 24 ay %0,99 BAMO : 1.23%, BYMO : 15.84%
  • 000 TL 24 ay %1,04 BAMO : 1.29%, BYMO : 16.67%
  • 000 TL 48 ay %1,19 BAMO : 1.45%, BYMO : 18.90%
  • 000 TL 48 ay %1,14 BAMO : 1.39%, BYMO : 18.06%
  • BAMO : Bireysel Aylık Maliyet Oranı, BYMO : Bireysel Yıllık Maliyet Oranı

Gibi kredi faiz imkanları ile sorunsuz bir şekilde araca sahip olacaksınız. Dacia sıfır araç kredisi başvurusu yapabilmek için ise markanın resmi internet sitesinde ki “KAMPANYALAR” alanında yer alan Hemen Başvur butonuna tıklayarak krediye başvuruyorsunuz. Onaylanması durumunda ise sorunsuz bir şekilde gidip kredinizi alarak sıfır araç sahibi olabiliyorsunuz.

2016 Model Sıfır Dacia Araba Fiyatları

Bu anlamda da son derece iddialı bir şekilde ilerleyen ve kısa zaman içerisinde insanların ilgi odağı durumuna gelen Dacia markası, sunduğu fiyatlar ile herkese araba edindirme amacında. Her sene yaptıkları uygun fiyatlı kredi alım seçenekleri ve aynı zamanda sunulan kaliteli imkanlar da önem arz eden diğer seçenekler arasında yer alıyor.

2016 model Dacia fiyatları ile alakalı olarak model model ve hatta segment segment en net seçenekleri internet sitesi üzerinden de inceleyebilme şansına sahip olacaksınız. Dacia markasının fiyat listesi ile alakalı olarak en net seçenekleri inceleyebilmek için BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır. 2016 model araçlardaki güncel fiyat seçenekleri liste içerisinde sizlere sunulmaktadır. Bu da sizlere iyi olanaklar sunulması anlamına geliyor.

2016 Otomobil Kampanyaları

Markaların tamamı 2016 yılına özel olarak sunduğu indirim imkanları ile sizlere çok çok iyi seçenekler sunacak. Kısa bir süre dilimi içerisinde internet sitemiz içerisinde tüm markaların 2016 model araç kampanyaları ve indirimleri ile alakalı olarak haberleri inceleyebilme şansı sizlere sunulacak ve farkı anlık olarak yaşayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Skoda Mart Kampanyaları ve Araç Kredisi Fiyatlarında İndirimler başlıklı yazımızda skoda araç kampanyaları, skoda kampanyalar ve skoda kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here