2016 Citroen SpaceTourer ile Ticari Araç Anlayışı Değişecek

0
679

Son dönemde sitemiz içerisinde özellikle en çok Citroen haberleri ile alakalı olarak yeni seçenekleri inceliyor ve sizlere bu alanda haberler sunuyoruz. Türkiye’de de satış rakamlarını kısa vadede çok ciddi noktalara getiren markalardan birisi olarak dikkat çeken Citroen, araç tasarımları konusunda da kendi devrimini yarattı demek yanlış olmaz.

2016 Citroen SpaceTourer ile birlikte ticari araç sınıfı içerisinde kullanılabilecek yepyeni bir segment daha getiriliyor. Markanın normal şartlarda bildiğimiz gibi binek araçlardaki başarısı ticari olarak görünmüyor. Ancak bu model ile birlikte çok ciddi anlamda fark yaratacak bir seçeneği sizlere sunan araçlardan birisi olacak da demek yanlış olmaz.

2016 Citroen SpaceTourer Teknik Özellikleri 

Markanın kısa bir zaman dilimi içerisinde piyasaya sürme amacı içerisinde olduğu ticari araç modellerinden birisi olan SpaceTourer modeli ile birlikte en uygun fiyat seçenekleri ile ticari araç satışlarından da en iyi geliri elde ederek Türkiye pazarını da en iyi şekilde değerlendirme amacı içerisine giriyor da diyebiliriz.

Araç ile alakalı olarak bildiğiniz gibi özellikle segment açısından farklı farklı seçenekler de sunulacak desek sanırım yanlış olmaz. SpaceTourer modeli ile alakalı olarak eleştirilebilecek noktalar da elbette ki var ancak öncelikli şekilde bizim bu noktada yapmamız gereken sizleri en net şekilde bilgilendirmek ve aracı yakından tanımanız olacak.

Blue HDi – 115 PS Turbo Dizel Motor – 5.1 LT Yakıt Tankı Kapasitesi

Özelliği ile sunulmasını beklediğimiz araçta sizlerin de tahmin edebileceği üzere manuel şanzıman kullanılma olasılığı son derece yüksek. Yakın bir zaman dilimi içerisinde araç ile alakalı olarak daha yeni seçenekleri de sizlere sunma yoluna gideceğiz.

2016 Citroen SpaceTourer İç ve Dış Tasarım 

Tasarım kısmında aracı öncelikli olarak eleştirmemiz gerekirse Ford Transit modelinde yıllar yıllar sonra uygulanmış olan tasarımın hemen hemen aynısını bu aracın dış tasarımı olarak kullanmışlar ki her ne olursa olsun çok kabul edilebilir ya da gözardı edilebilecek bir durum değil. Tasarım anlamında benzerlik oranı son derece yüksek.

Dış görünümde özellikle renk seçenekleri anlamında çok ciddi bir farklılık yaratan marka, aynı zamanda servis aracı olarak da kullanılabilecek 9 kişilik konsept modeli ile de normalden çok daha ilgi çekici bir tasarımı sizlerin beğenisine sunmuş olacak. Kısacası Citroen markası bu alanda tabularını çok ciddi anlamda yıkmış olacak.

İç mekanda şoförün ve yolcuların rahatlığı için mümkün olan her türlü detay düşünülmüş durumda. Koltuk aralıklarının genişliği, şoförün daha rahat bir kullanıma sahip olması ve direksiyon üzerinden birçok farklı ayar yapmanıza imkan tanıyan butonlar sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü seçeneği net bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

2016 Citroen SpaceTourer Fiyatı 

Ticari araç sınıfı için markanın kendi adına geliştirmiş olduğu en iyi örneklerden birisi olması ve aynı zamanda beklentileri karşılamaya yönelik olarak her türlü ince detayı düşünmesi, aracı müşteriler nezdinde biraz daha kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı kılacak olan seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebiliriz.

Fiyatı ile alakalı olarak şuan net bilgiler veremiyoruz ancak aracın konsept resimleri ile alakalı olarak beklediğiniz hemen hemen tüm seçenekler yayınlandığından dolayı bizlerde sitemiz içerisinde sizlere bunları sunmak istedik. Renk ve konsept açısından her şekli ile sizlere beklediğinizi verecek olan araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Porsche Cayenne Platinum Edition Resmen Göründü başlıklı yazımızda porsche cayenne platinum edition, porsche cayenne platinum edition fiyatı ve porsche cayenne platinum edition iç ve dış tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here