2016 Audi Q2 Teknik İnceleme ve Fiyatı

0
858

Son dönemlerde sektörün merak içerisinde beklediği Audi Q2 modeli ile alakalı olarak geçtiğimiz günlerde resmi detaylar açıklandı ve teknik detayların açıklanması ile birlikte mmerakla bekleyen sorular cevap buldu. Audi markasının performans odaklı SUV sınıfı için geliştirmiş olduğu mükemmel araç modellerinden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilmek de mümkün diyebiliriz.

Audi Q2 teknik özellikleri ile alakalı olarak merak edilen birçok farklı seçenek internet üzerinde açıklandı. Türkiye genelinde özellikle yaşanan gelişmeleri dikkate aldığımız zaman otomobil sektörüne olan ilginin artış göstermesi de aslında son derece önemli bir seçenek olarak da dikkatleri çekiyor. Şimdi edindiğimiz bilgileri sizlere sunma amacı içerisine giriyoruz.

Audi Q2 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Performans odaklı olarak geliştirilmiş ve her anlamda en iyi seçenekleri sizlere sunan araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor diyebilmekteyiz. Birçok farklı motor seçeneğini sizlere sunan AUDİ markası, tamamen sizlerin keyfine göre bir deneyim sunabilmek için en iyisini sunma yoluna da gidiyor demek yanlış olmaz. Şimdi edindiğimiz bilgilere göre sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmek istiyoruz.

  1. 0 TFSI Motor – 116 PS – 200 NM TORK – Turbo Benzinli – 6 İleri Manuel ve 7 İleri S-Tronic Şanzıman
  2. 4 TFSI Motor – 150 PS – 250 NM TORK – Turbo Benzinli – 6 İleri Manuel ve 7 İleri S-Tronic Şanzıman
  3. 0 TSFI Quattro – 190 PS – 320 NM TORK – Turbo Benzinli – 7 İleri S-Tronic Şanzıman
  4. 6 TDI Motor – 116 PS – 250 NM TORK – Turbo Dizel – 6 İleri Manuel ve 7 İleri S-Tronic Şanzıman
  5. 0 TDI Motor – 150 PS – 340 NM TORK – Turbo Dizel – 6 İleri Manuel ve 7 İleri S-Tronic Şanzıman

Motor seçenekleri ile sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü seçeneği en iyi şekilde sunuyor. Aynı zamanda fiyat seçenekleri anlamında da geçmişe nazaran daha uygun şekilde gelebileceğini de söyleyebilmek mümkün.

Audi Q2 İç ve Dış Tasarım

Tasarım anlamında son dönemlerin gördüğü en iyi SUV sınıfı araç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Klasik seçeneklerden kesinlikle ödün vermeyen Audi, tasarımda ufak dokunuşlar ile yeniliğe yönelik olarak da sizlere çok iyi seçenekleri sunacağız. Audi markasının SUV araç tiplerinden öncekileri unutturacak bir tasarım.

İç mekanda geniş koltuk aralıkları ve geniş multimedya ekranı sayesinde sizlere iyi bir deneyim sunacak. Deri koltuk döşemeleri maksimum rahatlık sunacağı gibi güvenlik anlamında da normalden çok daha iyi önlemler araç içerisinde düşünülerek alınmış da diyebilmek mümkün. Kısacası her anlamda dört dörtlük bir araç modeli olarak dikkat çekecek.

Renk seçenekleri anlamında da klasik seçenekleri üzerinde duracak olan Audi markası, özel üretim üzerinde de talep olması durumunda kişiye özel üretimler de yapabilecek. Aracın performans odaklı bir araç olması, hız tutkunları için de aracı en çok cazip hale getiren seçeneklerden birisi olarak da dikkat çekiyor diyebilme şansına sahibiz.

Audi Q2 Fiyatı Ne Kadar?

Farklı motor seçenekleri için farklı fiyat seçenekleri sunacak olan araç modeli ile alakalı olarak fiyat listesine Audi resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız da mümkün olacaktır. Diğer Audi modellerine ilişkin olarak da çok daha yeni seçenekleri net bir şekilde görebilme şansına sahip olabileceğinizi de kesinlikle unutmayın.

Bir önceki yazımız olan başlıklı yazımızda 2017 Lincoln Continental, 2017 Lincoln Continental Fiyatı ve Lincoln Continenta tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here