2015 VW Caddy Satış Tarihi: Temmuz

2
583

VW Caddy modeli 2004 yılından beri satıştadır. Zaman içerisinde geçirdiği değişimlerle satışa devam edilen VW Caddy modelinin ilk büyük değişikliği 2013 yılında meydana gelmiştir. Şimdilerde ise aracın dördüncü neslinin çıkması büyük bir merakla beklenmektedir. 2015 model Caddy’nin makyajlama operasyonundan daha çok yeni bir nesil olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bilindiği üzere Caddy hafif ticari bir model olarak geçmektedir. Fakat yeni nesilde aracın daha çok binek araç şeklinde algılanması için değişikliklerin yapıldığı çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Dış tasarımda gerçekleştirilen değişikliklerin aynı amaç çerçevesinde iç mekanda da meydana geldiğini görebiliyoruz. Aracın yeni iç mekanı ticari bir modelden daha çok crossover modellerine benzemektedir. Ayrıca kokpit tasarımında Golf ve Passat modelleriyle olan benzerlikler dikkatlerden kaçmıyor.

Tüm bunların yanı sıra güvenliğe büyük bir önem verilen modelde teknolojik donanımlardan da en iyi şekilde yararlanıldığı dikkatlerden kaçmıyor.

Yeni VW Caddy Çıkış Tarihi ve Fiyatları

2015 model VW Caddy modelinin çıkış tarihi ülkemiz için Temmuz ayı olarak belirlenmiştir. Aracın fiyat aralığı konusunda her hangi net bir bilgi verilmese de şuan ki mevcut VW Caddy fiyatlarıyla benzerlik göstereceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

2015 model vw caddy fiyatları

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Fiyatı ve Yakıt Tüketimi (Güncellendi) başlıklı yazımızda fiat aegea fiyatı, fiat aegea ne zaman çıkacak ve fiat aegea yakıtı hakkında bilgiler verilmektedir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here