2015 Opel Mokka 1.6 Dizel Fiyatı ve Teknik İncelemesi

0
697

2015 model Opel Mokka 1.6 dizel modeli giriş seviyesinde karşımıza Business donanım paketiyle çıkmaktadır. Bu donanım paketi bünyesinde bulunan teknolojik donanımlara baktığımızda sürücü ve yolcular için hava yastıkları, EBD, ABS, ASR, ESP, hız sabitleme, lastik basınç uyarı, yol bilgisayarı, klima, start stop gibi yeterli seviyede donanım sunulmaktadır.

opel mokka 1.6 cdti incelemesi

Opel Mokka 1.6 Dizel Yakıt Tüketimi

Belirtilen özelliklere sahip olan 2015 Opel Mokka 1.6 cdti Business modelinin günümüz yetkili bayi satış fiyatı 76.860 TL’dir. Rakip modellerle fiyat konusunda yaklaşık aynı seviyede bulunan Opel Mokka modelinin yakıt tüketim değerlerinin son derece düşük olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarda son derece düşük yakıt tüketim değerlerine sahip olan Opel Mokka modeli ortalama kilometrede 4.3 litre yakmaktadır.

Opel Mokka 1.6 cdti Business

1598 cc’lik dizel motoruyla 136 hp güç ve 320 Nm tork üreten bu araç 0’dan 100 kilometreye sadece 9.9 saniyede çıkabilmektedir. Business donanım paketinde güç aktarımı ise 6 ileri manuel şanzımanla sağlanmaktadır. Opel’in başarılı SUV modeli Mokka’nın tasarım olarak modern ve yuvarlak hatlara sahip olduğu görülüyor. İç mekan kalitesinin ise tatmin edici düzeyde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

opel mokka iç mekan

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Fiyatı ve Yakıt Tüketimi (Güncellendi) başlıklı yazımızda fiat aegea fiyatı, fiat aegea ne zaman çıkacak ve fiat aegea yakıtı hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here