2015 Araç Lastik Kampanyaları

0
121
Kış Lastiği
Kış Lastiği

Halk arasında çok fazla önemsenmese de aslında arabaların en fazla dikkat edilmesi gereken yeri lastikleridir. Özellikle yazın ve kışın farklı lastikler kullanmak sürüş güvenliğine ek olarak yakıt tüketimine de doğrudan etki etmektedir.

Özellikle yazın yaz lastiği, kışın da kış lastiği kullanmak araba üreticileri tarafından sıklıkla tekrarlanan tavsiyelerdendir

Kış ayının geldiği şu günlerde en ünlü lastik firmalarının yayınladığı lastik kampanyaları şu şekilde sıralanabilir:

CONTINENTAL KDV’SİNİ ÖDÜYOR
Continental marka kış lastiklerinde Maximum kart sahiplerine peşin fiyatına 8 taksit imkanı bulunuyor. Aynı zamanda kış lastikleri alan müşterileri firma “KDV’si Bizden” kampanyası çerçevesinde kolaylık sağlıyor.

Continental Lastik
Continental Lastik

PETLAS’TAN 8 TAKSİT VE MERCEDES ÇEKİLİŞİ
Petlas’tan 4 tane b,nek otomobil lastiği, hafif ticari araç veya 4×4 araç için kış lastiği satın alımlarınızda CardFinans’a özel peşin fiyatına 8 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Her 400 TL’lik alışverişlerde 7 Mercedes CLA 200 çekilişine katılma şansı bulunuyor.

PIRELLI’DEN BARCELONA SEYEHATİ İMKANI
Kış lastikleri ile ilgili kampanya yayınlayan firmalardan biri de Pirelli. Firma, 4 adet kış lastiği alımlarında Shell Benzin istasyonlarından 100 TL’ye varan yakıt hediyesi vermeyi taahüt ediyor. Ayrıca 3 kişiye de ücretsiz Barcelona seyahati çekişine katılma şansınız oluyor. Ayrıca World’e peşin fiyatına 8 taksikle kış lastiklerini alabiliyorsunuz.

Pirelli Lastik
Pirelli Lastik

GOODYEAR’DAN ÖDEME KOLAYLIĞI VE HEDİYE
Goodyear’da lastik kampanyası düzenleyen firmalardan biri. 4 Adet Ultragrip kış lastiği aldığınzda mobil şarj cihazı anında hediye edilecek. Ayrıca Bonus Kart’a özel 12 ay taksik imkanına da Goodyear sayesinde ulaşmanız mümkün.

BRIDGESTONE’DA AKÜ HEDİYESİ
Bridgestone firması da kış lastikleri için kampanya düzenlemiş durumda. 4 adet lastiğın yanında araç aküsü aldığınızda ürünün perakende satış bedeli üzerinden yüzde 25 indirim kazanma şansınız bulunuyor. Ayrıca Bridgestone’dan 750 TL’lik alışverişinizi BonusFlaş uygulaması ile yaparsanız 75 TL Bonus kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bridgestone Emniyet Lastiği
Bridgestone Emniyet Lastiği

LASSA’DA BONUSFLAŞ FIRSATI
Türkiye’nin en çok satan lastik firmalarından Lassa’da ise 31 Aralık tarihine kadar 750 TL ve üzeri harcamaları Bonus Flaş uygulaması üzerinden yaparsanız 75 TL hediye Bonus kazanma şansı yakalayabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan En Sağlam Araba Modelleri başlıklı yazımızda en sağlam araba, sağlam araba markası ve sağlam araba modeli. 2015 en sağlam araba hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here