2015 – 2016 Arabalarda nasıl değişimler olacaktır

0
93

Yeni sene de elbette yeni model arabalar çıkacaktır fakat bunların parası, mali değeri ne olacaktır bir çok araba sever için elbette zor ama düşünüdürücü bir konu diyebiliriz. Günümüzde daha çok aile arabaları tercih edilirken genç grubunda ki kişiler ise Volkswagen,Bmw tarzı arabalar seçmektedir bunların en büyük sebeplerinden bir tanesinden bahsedecek olursak eğer ki ağır araba, ağır makam olarak nitelendirilmektedir. Arabalar da 2016 senesin de yeni performaslar, yeni zamanlar oluşacaktır eğer ki sizler de bu tür sorular için ve aklınıza en çok takılan sorulardan bir tanesi fiyatları ne durumda olacak diye merak ediyorsanız ilk sorumuz olan fiyatlardam başlayalım.
2016 senesin de arabalar da ilk olarak indirim uygulanacaktır fakat seri sonu arabalar da ise indirim uygulanmadan satılması göz önünde bulundurulmaktadır eğer ki sizler de seri sonu arabalar bekliyorsanız şuanda da aynı para üzerinden de alabilirsiniz. Tahminlerimizi yürüttüğümüz bu konuda yeni arabaların piyasası ise 2015 arabalar ile arasında fazla bir fiyat oynamayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fiat Egea Ocak Kampanyası başlıklı yazımızda fiat egea fiyat, fiat egea kampanya ve fiat egea ocak kampanya hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here