Guncellendi : 14 Haziran 2014

2014 Yılı Otomobil Kampanyaları

Otomobil Kampanyaları YahyaHer yıl olduğu gibi bu yılda otomobil markaların birbirinden cazip kampanyalar düzenliyorlar. Genellikle yeni yılın gelişi ve yılın ilk ayları oldukça artış gösteren bu kampanyalar, bu yılda geleneği bozmadı ve tüketicileri memnun etti.

Nissan Micra

Nissan Micra

Önde gelen araç markalarından birisi olan Nissan, 2014 yılının ilk araç kampanyalarından birisine start verdi.  Markanın en çok tutulan ve satılan modellerinden olan Nissan Micra,Juke ve Qashqai, birbirinden avantajlı fiyatlarla sürücülerin hayalini süslüyor. Yeni yılın şerefine bu modellerden birisine sahip olmak isteyen müşteriler, %0 faiz fırsatıyla ağırlanıyor. 2014 yılının ocak ayını kapsayan Nissan 0 Faiz Kampanyası ile yalnızca Qashqai ve Micra değil, diğer tüm Nissan modellerinde de birbirinden cazip kampanyalar mevcut. Üstün teknolojileri ve gelişmiş tasarımlarıyla her yıl otomobil sektöründe çizgiyi bir adım öteye taşıyan Nissan, çok avantajlı kredi olanaklarıyla da araba almak isteyen müşterileri cevapsız bırakmıyor. Şimdi Nissan Ocak Ayı Kampanyası ile 45.750 TL’ye satılan Qashqai modelleri için 17 ay vadeyle 17bin TL kredi,27.500TL’den başlayan Micra modelleri için 6 ay vadeli 12bin TL kredi, 40.600 TL’den başlayan fiyatlarla satılan Nissan Juke’lar için ise 12 ay vadeli 12bin TL kredi kampanyasında %0 faiz imkanı sunuluyor.

Ford Fiesta

Ford Fiesta

Ford kampanyaları ise 2014 yılının ilk kampanyaları arasında yerini aldı. 2013 yılının sonlarına doğru düzenlediği binek araçlara 18ay vadeli %0 faizli 15.000TL kredi fırsatını 2014 yılında da devam ettiriyor.

Bir önceki yazımız olan 2013 Yılının Son haftasında Araba Kampanyaları başlıklı yazımızda Chevrolet 2013 yıl sonu kampanyası, Dacia Aralık ayında yapmış olduğu kampanya ve Koç Fiat Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yahya {Yahya}

Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir