2014 Yılı 0km Araç kampanyaları

0
773
Fiat Doblo
Fiat Doblo
Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan

ÖTV vergilerinin her yıl olduğu gibi bu yılda artması, araç üreticilerini, araçlarını satmak için farklı yollara sevk ediyor. Araç fiyatlarında indirime giden üreticiler, kolay ödeme fırsatları ile de müşterilerine araç satmayı planlıyor. Kampanya düzenleyen üreticilerden birisi olan Volkswagen, 2014 kampanyası ile kuru sabitledi. VW Tiguanlar için kur seviyesini 2.42 ile sabitleyen firma, 2013 model yılı VW Tiguan ve Scirocco binek araçlar için ise 2.33’de sabit kıldı.Volkswagen CC Touareg modelini de unutmadı. En sevilen modeller arasında bulunan Touareg için ise kur oranı 2.43 olarak belirlendi.

Toyota Verso 2014
Toyota Verso 2014

Müşterisiyle en içli dışlı üreticilerden birisi olan Totoya, 100 Lira Peşin,Toyota Senin kampanyası kapsamında müşterilerine yepyeni ve cazip bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında yeni bir Toyota sahibi olmak isteyenler, 1000 lira peşinat ödeyerek kalan taksitleri 2014 yılının Ağustos aylarına erteleyebiliyor. Toyota Finans aracılığıyla düzenlenen kampanyada herkes yeni bir araç sahibi oluyor.

Nissan bayilerinde ise kampanyalar tüm hızıyla sürüyor. Şimdi ocak ayını kapsayan yeni araç kampanyası ile Nissan Juke modellerinde 13ay boyunca %0 faizli 10bin TL kredi imkanı, Qashqai modelleri için 18ay boyunca %0 faiz oranlı 15bin TL kredi imkanı, 12ay boyunca %0 faizli 8bin TL kredisi ile tüm Nissan Note ve Micra modellerinde geçerli oluyor.

Nissan-Juke
Nissan-Juke

2014 yılı Fiat kampanyası ile 18bin TL için 18 ay boyunca %0 faizle kredi imkanı sunulurken, 35bin TL için 48ay boyunca %0.83 faiz oranlı kredi imkanları da mevcut. Böylece daha az peşinatla araç sahibi olunabiliyorken, Fiat aracını peşin almak isteyen müşteriler için ise 1000 TL’lik indirim fırsatı bu yılda sürüyor.

Ocak ayı Ford kampanyası ile 2013 model yılına ait araçlar için cazip teklifler mevcut. Şimdi kampanya ile 18 ay boyunca %0 faizli 15bin TL kredi imkanı sunulurken,  Ford Finans anlaşmalarında geçerli olmak üzere aylık 833TL taksit ile araç sahibi olunabiliyor. Kampanyaya 1L Ecobooast ve Ford Kuga modelleri ise dahil değil.

Fiat Doblo
Fiat Doblo

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yılı Otomobil Kampanyaları başlıklı yazımızda 2014 Yılının ilk araç kampanyaları, Ford 2014 Yılı Ocak kampanyası ve Nissan 20124 yılı ilk araç kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikHonda Civic SW
Sonraki İçerikOpel Insignıa Sports Tourer
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here