Guncellendi : 20 Ekim 2013

2014 ‘ün yeni araba modelleri

Otomobil Kampanyaları Yahya2014 konsept modeller

2014 konsept modeller

Lexsus’un 2014 te çıkacak yeni modeli,LF-NX adında ve X3 boyutunda bir crossower.Fırçalanmış metal boya ve sert hatlı metal ızgara ile sanki tek parça metalden üretilmiş gibi duran araçta, motor, SUV performansı için ayarlanmış ve aktarma dört tekerden sağlanıyor.Showroomlarda 2014 yılında olan Lexsus’un LF-NX in fiyatı 25 bin pound.

2014 yılında  yeni bir model sunacak olan diğer firma ise Citroen. Firma ortalama 3 litre yakıt tüketen kompresörlü hava -Hibrid motorunu 4×4’ün kabini ile sunuyor. Aracın yanında bulunan gri kabarcıklar ,düşük bir çarpışma anında darbeyi emecek olan hava dolu kapsüller. Firmanın yeni aracının adı C4 Castus.Araç 2014 yıllında Showroomlarda. Ford S-Max konsept her ne kadar 2015 yılından önce çıkmayacak olsa da, araç şok ve bağlantı odaklı bir kabine sahip olacak. Yeni 1,5 litrelik EcoBoost motoru ise ,1,6 litrelik motordan daha verimli olacak.Infınıtı’nın yeni modeli İnfiniti Q30 ise üretimini Nissan’ın Sunderland Fabrikası’nda, Mercedes A sınıfının platformu üzerinde gerçekleşecek.İnfiniti Q30 Golf ve A3 izlerine rastlamak mümkün.

Katlanır kapılı Niro, paslanmaz çelikten bir tavana sahip. Almanya’da üretilen araç 12 bin pounda sahip olmak mümkün. Bu süper mini,Nissan Juke ve Renault Captur ‘un tahtına göz dikmiş durumda.2015 yılında satın alabileceğiniz bir yeni modelde BMW’den geliyor.2 ton ağırlığında olan BMW X5 eDrive 4 benzinli motor ile 70 KW lık bir elektrik motorunu birleştiren Hibrid bir  X5, yakıt tüketimi ise çok imkanlı görünmeyen 3,8 litre.

Bir önceki yazımız olan Otomobilde Eylül kampanyaları devam ediyor. başlıklı yazımızda Dacia Duster kampanyası, Fiat Eylül ayına özel yeni bir kampanya ve Ford eylül ayı fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Yahya {Yahya}

Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir