2014 Şubat Ayı Araba Kampanyaları

0
609
Fiat punto
Fiat punto
Dacia Duster
Dacia Duster

2014 yılında da firmalar araba kampanyalarına devam ediyor .Yükselen vergilerden dolayı ellerindeki kalan modelleri tüketmek için değişik seçenekler sunmaya başladılar.

 

2013 Renault Clio
2013 Renault Clio

Renault bünyesinde yer alan Dacia, Şubat ayı kampanyasında %12 indirim fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Özellikle artan kredi faizleri ve vergiler karşısında böyle bir indirim pek çok kullanıcıyı sevindirecektir. Ancak bu indirim in 2013 model araçlar için yapılacağını söylemek gerek. Öyle bile olsa 2014 model araçlardaki yüksek fiyatlar karşısında iyi bir fırsat olduğu da ortada. Dacia’nın yapmış olduğu indirim 3 Mart 2014 tarihine kadar sürecek.

Dacia’nın  yapmış olduğu  kampanyanın bir benzerini de Renault yapıyor. Renault’un Şubat ayı kampanyasında Renault, otomobilleri için,  48.000TL ye kadar kredi finansmanını sağlayacak. Ancak bu kredi imkanı da sadece 2013 model araçlar için geçerli olacak. Renault bu kampanya ile geçen senenin stoklarını eritmeyi planlıyor. Kredi vade oranına göre 0.99 ve 1.09 faiz oranlı olarak iki şekilde kullandırılacak. Kampanya 28.02.2014 tarihine kadar devam edecek.

Fiat punto
Fiat punto

Fiat Şubat kampanyasında  2014 model otomobiller için sıfır faizli kredi imkanları sunuyor.18 bin lira kredi için 18 ay vade ile yüzde 0 faiz, Koç finans tarafından finanse ediliyor. Kredi Fiat Freemont ve Fiat Yeni Panda için geçerli değil. Yine Fiat 2013 model araçlarında peşin alımlarda 6 bin liraya  varan indirimler de sunuyor. Fakat 6000TL indirim Fiat Bravo için geçerli.

 

 

Bir önceki yazımız olan İkinci El Araba Piyasasında Son Durum başlıklı yazımızda el araç piyasası, ikinci el araçlar ve Yeni otomobil fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerik2.El Opel Corsa D ve Çıkabilecek Sorunlar
Sonraki İçerikCenevre Oto Fuarı’nda Yeni Modeller
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here