2014 Nisan Ayı Skoda ve Fiat Araç Kampanyaları

0
610
Skoda Rapid Spaceback
Skoda Rapid Spaceback

Yükselen vergi artışları, faiz ,kur ,kredi faizleri derken firmalar ellerinde kalan 2013 stoklarını tam anlamıyla eritemedi. Firmalar hem ellerindeki stokları eritmek hem de 2014 modelleri müşterilerine ulaştırmak için cazip kampanyalar yapıyorlar.

Skoda Rapid Spaceback
Skoda Rapid Spaceback

Skoda 2014 Nisan Ayı araç Kampanyası’nda,en yeni üye Rapid Spacebeak,lansmana özel indirimle Skoda bayilerinde müşterilerine sunuluyor. Ayrıca gene Çek üreticinin başarılı modelleri, Yeni Yeti ve Rapid Sedan modellerinde takas indirimi de dikkati çekiyor. Yeni Rapid Spacebeak Türkiye Pazarına girerken lasmana özel 2500 liralık indirimle yola çıkıyor. Yeni Yeti ve Rapid Sedan için ise 1500 liralık indirim mevcut. Aynı zamanda tüm modeller için kredi olanakları bulunuyor. Skoda Finans -VDF işbirliği ile yapılan kampanyada tüm modellerde %1.16 faiz oranı ve 48 ay vadelerle kullanıcılar kredi kullanabiliyor.

2014-Fiat Linea
2014-Fiat Linea

Fiat’ın 2014 Nisan Ayı Kampanyası’nda, Fiat sahibi olmak isteyenlere Koç Finans destekli kredi kampanyası sunuluyor. Kampanya kapsamında Linea,500 ailesi ve Bravo için 18 bin liraya,18 ay vadeli yüzde 0 faiz oranlı kredi imkanı sunuluyor. Fiat otomobile daha uzun vadede sahip olmak isteyenler için ise 48 ay vadeli ve 1.02 faiz oranlı kredi imkânı tanınacak. Nakit alımlarda ise anahtar teslim fiyatı üzerinden 1250 lira indirim sağlanacak. Fiat Punto için Nisan ayında 20 bin lira kredi için 20 ay yüzde 0 faiz ile kredi verilecek. Daha  uzun vadede kredi kullanmak isteyenler için 35 liraya 48 ay vadeli ve 0.93 faizli kredi seçeneği var. Ayrıca Fiat 2013 Fiat Freemont için yüzde 0 faiz oranlı yarısı peşin yarısı seneye ödeme imkanı bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Honda 2014 Nisan Ayı Kampanyası başlıklı yazımızda Honda Civic, Honda Nisan Ayı Servis kampanyası ve Honda'nın 2014 Nisan Ayı Kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikFord S-Max Vignale İncelemesi
Sonraki İçerikYeni Mazda 2 Hatchback Özellikleri ve İncelemesi
Merhaba, 41 yaşındayım. Araç kampanyaları sitesinde yazmaya başlayalı uzun zaman olmadı. Eskiden beri arabaları özel bir tutkum olmuştur. Genel olarak araba haberlerini araba belgesellerini seyretmeyi çok seviyorum. Her geçen gün yenilen araçlarda gelişen teknolojileri izlemek, oldukça keyif verici. Murat 124 ile başlayan serüvenin,elektrikli araçlara kadar uzanan evrimini takip etmek bir yerde teknolojinin macerasını da takip etmek gibi. İşte bu yüzden Araba kampanyaları sitesine yazarken, yazdığım her yeni modelde arabalara olan merakım biraz daha artıyor. Yeni modeller ve getirdikleri teknolojilerde buluşmak dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here