2013 Sonbahar Otomobil Kampanyaları

Sıcak yaz günlerinin sonuna gelirken, otomobil markaları yazın hareketliliğini devam ettirmek için sonbahar kampanyalarına başladılar. Renault’un sonbahar kampanyası Tüm binek araçlar ve Kongo’nun bazı modelleri için 48 ay vadeli 0,89 tan başlayan cazip imkânlar sunuyor. Gene Renault 20 bin lira kredi kullanan müşterilerine 20 ay 0 faizli kredi ile araç alma imkânı tanıyor.4,34 metrelik uzunluğu,400/1175 litrelik bagaj hacmi ile geniş ailelerin tercihi olan Fiat Bravo’yu Eylül ayı kampanyalarından faydalanarak 5 bin liraya varan indirimlerle almak mümkün. Fiat’ın en geniş araba segmentinde olan Fiat Linea sonbahar kampanyası 0 KDV oranı,(Klasik modellerde) gene Fiat finans tarafından verilecek 18 bin liraya kadar olan 18 aylık vadeli kredilerde faizsiz seçenekleri ile kullanıcılarına geniş bir indirim paketi sunan firmalar arasında. Ayrıca Fiat 30 bin liraya kadar olan kredilerde, 3 yıl vade ve %0,75 faiz oranı ile cazip takipler sunuyor.

Sonbahar Araç Kampanya Fırsatları

Sonbahar Araç Kampanya Fırsatları

Nissan Qashqai, Otomatik şanzıman tercihlerinde müşterilerini %0 faizli krediler ile Sonbahar kampanyalarında sevindirecek. Gene benzinli ve manüel şanzımanlı seçenekler 49 bin liradan başlayan fiyatları ile Nissan Qashqai isteyenleri showroomlarına davet ediyor. Nissan sadece Qashqai modeli ile değil Juke, Note, Micra gibi modellerinde de uygun kampanyalar yapıyor.

Dünya markası olan Toyata sağlamlığı ve konforu birleştirdiği pic-up modeli Hilux için yapmış olduğu sonbahar kampanyası ile 50 bin liraya kadar % 0 faiz imkânı veriyor. Ayrıca 2.5 litre dizel 4×2 ve 4×4 Adventure modelleri için peşin alımlarda, 2 bin lira peşinat indirimi yapıyor. Son dönem otomobil piyasasına farklı bir soluk getiren Dacia Duster sonbahar kampanyasında, segemetinin en çok tutulan modeli Duster’ı 32 bin liradan satışa sunuyor.

büyük indirimlerle geliyor. Skoda tüm modellerinde 9 bin liraya varan takas indirimleri yapıyor. Fabia’nın tüm modellerinde 2 -2700 lira arasında yapılan takas indirimleri ile Skoda almak isteyen pek çok insanı memnun edecek gibi görünüyor. Skoda’nın tutulan modellerinden olan Skoda SUV ise 6 bin liraya varan takas indirimleri ile müşterilerini bekliyor.

Bir önceki yazımız olan En Sağlam Araba Markası başlıklı yazımızda Dünyanın en sağlam otomobil markası, en güvenilir ve sağlam araç ve Hangi araba markası daha sağlam hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Kampanyalar:

  • araba kampanyaları eylül 2013
Pin It

2013 Sonbahar Otomobil Kampanyaları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blue Captcha Image
Yenile

*