2013 Opel Astra İncelemesi

0
500

 

Uzun yıllardan beri otomobil sektöründe ülkemizde başarıyla faaliyet gösteren firmalardan Opel, her sene piyasaya sunduğu yeni model araçlarıyla çalışmalarına devam ediyor. Son zamanlarda insanların büyük ilgi gösterdiği Yeni Opel Astra sedan modeli özellikle düşük yakıt tüketimiyle bilinmektedir.

Aracın en çok tercih edilen versiyonunda 1.3 CDTi dizel motor bulunmaktadır. Bu motor araca 95 beygir güç sağlamaktadır. Özellikle şehir içi kullanımlarda son derece atik olan aracın farklı motor seçenekleri de bulunuyor.

Uzunluğu ve genişliğiyle geniş aileler bile aracı rahatlıkla tercih edebilirler. Aracın eski modeline göre daha uzun ve daha geniş olduğu görülüyor. Aracın iç tasarımında Opel’in diğer araçlarına benzer bir tasarım kullanılmış. Bagaj açma kapağının kokpitte bulunması negatif özellik olarak göze çarpıyor. Araç hareket halindeyken bagaj açma tuşu aktif olmaya devam ediyor. Bu konuda dikkatli olunması gerekmektedir. Göstergelerin ışıklandırılması hiçbir şekilde göz yormamaktadır.

Aracın dış tasarımında ise sportif çizgiler kullanılmıştır. Özellikle otomobil severler tarafından aracın arka stop lamba tasarımını beğeniyle karşılamaktadır.

Yeni Opel Astra sedan fiyatları 52.751 liradan başlamaktadır. İstediğiniz ve seçeceğiniz donanım fiyatlarına göre fiyat artabilmektedir.

opel astra sedan fiyatları

Bir önceki yazımız olan Hyundai Accent Blue Era İncelemesi başlıklı yazımızda Accent Blue Era, Accent Blue Era fiyatları ve accent blue kasım 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here